Ziraat Bankası Personel Alımı 2022 Başvuruları


Bu yıl itibariyle 155. yılını kutlayan Ziraat Bankası, bir asırdan fazladır Türkiye’nin bankacılık konusundaki sorunlarına çözümler üretiyor.

ziraat bankası personel alımı 2019 başvuruları

ziraat bankası personel alımı 2019

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında açtığı onbinlerce şube ile milyonlarca kişiye hizmet veren Ziraat Bankası, yılın belirli aralıkları ile şubelerindeki istihdam açıklarını kapatmak için iş ilanları açıyor. Bu yazımız içerisinde 2019 yılında Ziraat Bankası personel alımları ile ilgili açılan ilanları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

Ziraat Bankası tarafından açılan personel ilanlarına baktığımızda genel olarak gişe görevlisi alımının yoğunluk gösterdiğini görüyoruz. Bununla beraber banka müdürü, banka müdür yardımcısı, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi operatörü gibi birçok farklı alandan personel alımı yapıldığını görüyoruz. Ayrıca Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi iş başvurularında önce mülakat ve yazılı sınav yapmaktadır. Alınan sonuca göre yeterliliğiniz ölçülüp Ziraat Bankası mensubu olup olmamanıza karar verilmektedir.

Açılan personel alım ilanlarının bir kısmı engelli vatandaşlar üzerine olmasından dolayı birçok kişinin Ziraat Bankası ile çalışmak istediğini görüyoruz.


2018 yılı başvuruları 20 Haziran ile 6 Temmuz arasında gerçekleşmişti, 11 ağustos tarihinde ise sınav gerçekleşmişti. 17 Aralık itibariyle de mülakatlar sonuçlandırılmış ve başarılı olanlar işe başlamışlardı. Şu an herhangi bir personel alım ilanı bulunmuyor, yakın zamanda duyurular yapıldığında biz de sizi bu yazımız altından bilgilendiriyor olacağız. Takipte kalın.

 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...