Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2022)


Devletin en güvenilir bankası olma ünvanını yıllardır taşıyan Ziraat Bankası, müşterilerine telefon ve internet üzerinden destekler vermekte ve sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

İnsanlar genelde bir sorun ile karşılaştıklarında müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak isterler. Bu sebepten tercih ilk olarak telefon üzerinden destek almaktır. Bugün, 2020 yılında Ziraat bankası müşteri temsilcisine nasıl direk bağlanabileceğinizi birkaç maddede anlatmaya çalışacağım.

Ziraat Bankası’nın 444’lü ve 0850’li olmak üzere 2 farklı numarası bulunmaktadır. Bunlar;

444’lü numara: 444 00 00

0850’li numara: 0850 220 00 00


  1. Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki iki numaradan birisini tuşlayarak işe başlayalım.
  2. İlk olarak eğer bankada kayıtlı telefon numaranız üzerinden arama yapıyorsanız direkt ana menüye geleceksiniz, farklı bir numaradan arama yapıyorsanız da sizden TC kimlik numaranızı girmeniz istenecek bu adımın ardından ana menüye geleceksiniz.
  3. Kredi kartı için önce 1’e basın ardından 6’ya basın.
  4. Şifrenizi girmeniz istenecek, şifrenizi girip 0 tuşuna bastıktan sonra direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.
  5. Eğer banka kartı için işlem yapmak istiyorsanız önce 1 daha sonra 7 yine en sonda 0 tuşuna basmalısınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2020

Eskiden sadece akşam saatlerine kadar müşteri hizmetleri hattını devrede tutan pek çok banka gibi Ziraat Bankası da artık 7 gün 24 saat telefon 444’lü veya 0850’li numaraları ile destek sağlıyor. Ancak gerçekleştireceğiniz işlem eğer müşteri temsilcisinin yetkisi dışındaysa ve aradığınız saat mesai saatleri dışında ise bu işlem için sabahı beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...