Ziraat Bankası Hızlı Dijital Kredi Başvurusu


Dijitalleşen dünyamızda bir tık ile her bilgiye anında ulaşırken bankacılık sektörü de uzun yıllardır dijital bankacılık için yapmış oldukları yatırımlar ile geliştirdikleri teknolojileri müşterilerine sunuyorlar. İster masaüstü ister akıllı telefon veya tablet üzerinden internet bankacılığı ve mobil uygulamaları kullanarak şubeye gitmeye gerek duyulmadan tüm bankacılık işlemleri gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası Hızlı Dijital Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Hızlı Dijital Kredi Başvurusu

ZİRAAT BANKASI İLE HIZLI DİJİTAL KREDİ

Bankalar arasında rekabetin dijital dünyada da hızlı olduğu görülmekte. Rekabetçi piyasa koşulları, bireysel ve kurumsal müşteriler için sürekli farkındalık yaratmak zorunluluğunu gündemde tutuyor. Bunun ivmesiyle yenilenen ve geliştirilen çalışmalar neticesinde dijital pazarlama trendleri yaratılıyor, alternatif dijital bankacılık kanallarındaki inovasyon çalışmaları ile her geçen gün yenilikler, dijital hayatımıza entegre oluyor.

Ülkemizin en eski ve üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası, yakın zamanda müşterilerine büyük avantaj sağlayacak atılımlarını açıkladı ve piyasaya sundu. Tasarladıkları yeni nesil mobil bankacılık uygulaması ile akıllı arama motoru ve kullanıcı ara yüzlerini basit işlem adımlarına indirgeyerek daha hızlı ve daha kolay işlemlerin yapılması sağlanmış bulunuyor. ‘’ Ziraat Onay Teknolojisi’’ ile hem internet hem mobil uygulamalarında bankacılık işlemlerini daha güvenli hale getirmiş; bir ilk olan ‘’Şifresiz İşlem Onayı’’ ile şifre uygulamasına da gerek kalmıyor.

Dijital Kredi Nedir?

Günümüzün hızlı temposuna bankacılık işlemleri de uymuş durumunda. İhtiyaç duyulan kredi için klasik bankacılık uygulamaları ile ilerlemek zaman kısıtlılığı nedeniyle zorlaşmışken dijital kredi ile bunlara hiç gerek olmamakta. Bankanın dijital bankacılık hizmeti akıllı telefona indirilerek kimlik bilgileri girildiğinde gelen kısa mesaj ile hem kredi sorgulanabilmekte hem ön kredi onayı alınabilmekte. Sesli imza yöntemiyle kredinizi onaylandığında kredi tutarı anında banka hesabına yatırılmakta. Tüm işlem çok kısa sürede hızlıca tamamlanmakta.

Yeni Nesil Dijital Kredi Ziraat Bankası’nda!

Ziraat Bankası’nın mobil uygulamasının yeniliklerine bakıldığında; açılış ekranında yer alan Geliştirilmiş Hesap Araçları ile kredi planı hesaplanabilmekte, gelire göre vade seçenekleri ve geri ödemeye uygun faiz oranını sunan kredi kampanyaları hakkında menüden bilgi alarak kredi başvurusu yapılabilmektedir.


 

Ziraat Bankası, yenilenen web sitesi ile yakın zamanda müşterilerine sanal Ziraat Asistan uygulamasını sundu. Siteyi ziyaret edenler, doğal dil teknolojisine sahip yerli Ziraat Asistanından aldığı self-servis hizmeti ile bankacılık işlemleri hakkında detaylı soru-cevap şeklinde bilgi alabiliyor. Doğal ifadeler kullanarak yazışma şansı sunarak bankacılık ürün ve hizmetlere dair örneğin ‘’ Kredi çekmek istiyorum’’ dediğinde, menü içinde dolaşmadan ya da telefon bankacılığını aramaya gerek kalmadan Ziraat Asistan ile kolayca aşamaları bitirip dijital kredi hesaplama araçları ile dijital kredi başvurusu gerçekleştiriliyor.

 

Ziraat Bankası borç yapılandırmasının soluk aldırdığı müşterilerine, çiftçi ve girişimcilere verdiği destekle büyük imkanlar sunduğu kredi seçeneklerini, tüm vatandaşlara sunmuş olduğu uygun oranlı tüketici, araba ve konut kredisini başvurabilmeleri için şube, parmakların ucuna getirildi. Ulaşım, bekleme, onay alma süreci ile vakit kaybetmeden dijital ortamda tüm nakit ihtiyaçlar için üstelik finansal zorluk yaşamayacağınız bankanın Dijital Kredisine başvururken pratik, kolay kullanım, hız ve yüksek güvenlik rahatlığını bir arada bulacak olan ziyaretçiler, konforu ve rahatlığı hissedecekler. Ziraat Asistan ın yönlendirmesiyle alınan başvuru otomatik olarak değerlendirilerek, sonucu anında öğrenebilecekler. Onaylanması durumunda, parmağın tek tık! Hareketi ile kredi anında hesaplarda olacak.

 

Son teknolojik donanımlı olanaklardan faydalanmak için Ziraat Bankası’nda hesap sahibi olmak yeterli. Ziraat dijital bankacılık başvurusu yaptıktan sonra yapılacak tek işlem kalıyor; Sadece akıllı telefonlara uygulamayı indirilmek, internete bağlı ve ekran karşısından olmak.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

2018 yılının şubat ayında tüm kredi kartı ve banka kartlarında düzenlemeye giden Ziraat Bankası müşterilerine ...