Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Ziraat Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


150 yıldan fazladır ülkemizde bankacılık faaliyetleri yürüten Ziraat Bankası, devlete ait bir kuruluş olmasından dolayı her zaman güvenli bir şekilde çalışılacak gibi gösteriliyor. Devlet bankası olsa da Ziraat Bankası üzerinden yaptığımız işlemler için bir miktar komisyon ücreti ödemeniz gerekiyor.

ziraat bankası havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ziraat bankası havale – eft –
hesap işletim ücreti 2019

Bu yazımız içerisinde Ziraat Bankasının 2019 yılı için geçerli olan işlem ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsorlu BağlantılarZiraat Bankası Havale Ücreti 2019

Ziraat Bankası müşterileri, ATM üzerinden havale yapmak istemeleri durumunda 7 TL, şubeler üzerinden 250 TL ve üstü havaleler için 30 TL,  internet bankacılı üzerinden yapılan havale işlemleri için 2 TL, mobil bankacılık kullanan kişiler ise 1,75 TL işlem ücreti ödemek durumundadırlar. Havale ücretleri, gönderilen tutara göre değişiklik göstermektedir.

 

Ziraat Bankası EFT Ücreti 2019

Ziraat Bankası müşterileri, ATM üzerinden EFT talimatı vermek istemeleri durumunda 10 TL, şube üzerinden verilen EFT talimatları için 55 TL, internet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan EFT işlemleri için 4,50 TL işlem ücreti ödemektedirler. İşlem ücretleri 2019 yılı için belirtilmiş olsa da değişiklik yapılabilme durumları vardır.

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti 2019

Ziraat Bankası, vadesiz hesapların işlem hacmi durumlarına göre müşterilerinden hesap işletim ücreti tahsil etmektedir. Her 3 ay da bir alınan 20 TL’lik işlem ücreti yıllık 80 TL’ye tekabül etmektedir.

Ziraat Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4.7 (93.33%) 3 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...