Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası Combo Kumbara ve ComboLira Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kumbara ve ComboLira Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar


Combo kumbara, Ziraat Bankası müşterilerinin harcama yaparak hesaplarında biriktirdikleri puana verilen isimdir. ComboLira ise bu kumbarada biriken puanın birimidir.

combo kumbara ve combolira nedir

ziraat bankası combo kumbara ve combolira nedir

Tüm Ziraat Bankası kartlarından yapacağınız alışverişleriniz sonucunda “combo kumbara” adı verilen alanda puanlarınız birikiyor ve daha sonra bu puanları alışveriş yaparken kullanabiliyorsunuz. (Ticari kartlar ile bireysel kartlarda kazanılan puanlar bir araya gelmiyor)

Sponsorlu BağlantılarBiriken ComboLira’larınız için belirli bir son kullanma tarihi mevcuttur. Bu tarih, combolira’yı kazandığınız tarihe göre ve yapılan kampanyaya göre değişebilmektedir. Bu tarihleri, ATM, internet şubesi veya cep şube üzerinden combo lira sorgulama menüsü altından öğrenebilirsiniz.

ComboLira kazanmak için minimum 10 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Ayrıca 1 Combo Lira, 1 TL olarak belirlenmiştir.

Combo Kumbara içindeki ComboLira’ların detayına nereden ulaşılır?

Bunun için internet şubesi, cep şube, müşteri hizmetlerini tercih edebileceğiniz gibi COMBOLIRA yazıp kartınızın son 6 hanesini 4747’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse kartımın son 6 hanesi 9966 olsun.

COMBOLIRA 9966 yazıp 4747’ye gönderdiğim takdirde kısa süre içinde combo kumbaramla ilgili detaylı özet bana iletiliyor.

Son olarak muhtemelen en çok sorulacak sorulardan birine yanıt verelim: ComboLira’lar nakit olarak çekilememekle birlikte sadece alışverişlerde kullanılabiliyor.

Sorularınız varsa bizlere yorumlardan gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kumbara ve ComboLira Nedir?
3.5 (70%) 4 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...