Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?


2018 yılının şubat ayında tüm kredi kartı ve banka kartlarında düzenlemeye giden Ziraat Bankası müşterilerine yenilikler getirmek için kart sistemini baştan aşağı değiştirdi. Bu yeni düzenlemelerin sonucunda Bankkart Combo adında yeni bir ürün ve kart markası oluşturdu. Bu kart üzerine birçok yenilik ve avantajlı özelliklilerle beraber geldi. Ziraat Bankkart Combo da en çok dikkat çeken yenilikler ise ComboLira ve Combo Kumbara oldu.

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası Comba Uygulaması Hakkında Detaylar

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankasının sahip olduğu tüm kartlardan yani Bankkart Combo, Bankkart Combo gold ve Bankkart Combo platinium kartlarından yapılan bütün harcamalardan kazanılan Combo liralar tek bir yerde toplanıyor işte orası Combo kumbara. Alışverişlerden kazanılan Combo liraları combo Kumbara üzerinden rahatlıkla görebilir ve kumbaramızdaki biriken puanlar ile alışverişimizin tamamını ya da bir kısmını yapabiliriz. Eğer kullanılan kart farklı kredi veya banka kartına ait ise aynı şekilde bütün combo liraları tek çatı altında toplayabiliriz. O güne kadar kazandığımız tüm combo liraları ziraat bankası pos cihazı olan işletmelerde kullanabiliriz. Geliştirilen bu yeni teknoloji ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefleyen Ziraat Bankası amacına da oldukça yaklaşmış gibi görülüyor.

Ziraat bankası Combo Kumbara Sorgulama

Aslında en sık sorulan soruların başında gelse de Ziraat Bankası bu konu ile de yoğun bir çalışma işine girmiş diyebiliriz. Günümüzde internet kullanımı ve mobil uygulama kullanımı giderek artsa da bazı müşteriler için farklı yollarda izlenmiş. Orta yaş gurubu ve üzeri için mobil bankacılık ve internet üzerinden kontrol zor olacağından bu işlemleri Ziraat Bankası müşteri temsilcilerinden de öğrenilebilir şekle getirilmiş. Ayrıca kısa mesaj ile öğrenmek isteyenlerde Bankkart combo kartının son 6 hanesini yazıp 4747 ye kısa mesaj atarak ta kolayca öğrenebilirsiniz. Combo kumbara içinde biriken combo lira kazanmak içinde en az 10 TL ve üzerinde bir harcama yapmamız gerekmektedir. 1 Combo lira da 1 TL olarak belirlenmiştir.

Katlanan Combo Lira Nedir?

Ziraat Bankası anlaşmalı olduğu iş yerlerinden yapılan alışverişlerde kazanılan combo liralar katlanarak kumbaranıza yükleniyor. Bu kampanyaya Bankkart combo kart kullanan tüm müşteriler katılabiliyor. Fakat bu katlama oranını Ziraat Bankası belirlemiyor. İş yerleri belli bir oran belirleyip bu oran kapsamında combo liraları katlıyor. Ayrıca kampanyaya katılım şartı için her hangi bir belge ya da katılım mesajı göndermek gerekmiyor. Uygun karta sahip olan müşteriler otomatikman kampanyaya katılmış oluyorlar. En çok dikkat çeken noktası ise banka kartı ile yapılmış olan harcamalardan combo lira kazanabilmeniz daha detaylı şekilde anlatırsak ister kredi kartı şeklinde ister banka kartı şeklinde kullanarak puan kazanmaya devam edebiliyoruz.

Ziraat Bankası Combo 360 Nedir?

Combo 360 Ziraat Banaksı üzerinden kazanılan ya da kazanılacak olan puanların tümüne verilen isimdir. Eğer bank kart combo kartı kullanıyor ve kredi kartı özelliği de aktif ise bank kart kredi kartınızla her 1000 TL ve 1000 TL üzeri alışverişinize bakılıp kumbaranıza her ay düzenli olarak combo lira yüklemesi yapılır.


Combo 360 Combo Lira Kazanım Tablosu

  1. Yatırım hesabının ortalaması 1000 TL ve üzeri olması durumunda 2 combo lira kazanılır.
  2. En az 2 otomatik ödemede fatura olması durumunda ise 2 combo lira hesabınıza yüklenir.
  3. Bireysel emekliliği Ziraat emeklilikten olanlar, ödemelerini her ay düzenli olarak yapanlar, ödemeyi yapan müşteri ile özelliğe katılan müşterinin aynı olması durumunda ise 1 combo lira müşterinin combo kumbarasına aktarılır.
Oy Kullan! post

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

hangi bankalar sıfır faizli kredi veriyor

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar 2023

Sizlerde bu konumuzda Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar hakkında detaylı bir araştırma yaparak bilgiler paylaşacağız. ...