Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2020 (Açılış – Kapanış)


Türkiye’de bulunan 3 kamu bankasından birisi olan Ziraat Bankası, 155 yıllık geçmişi ile bankacılık sektörünün temellerini oluşturmaktadır.

ziraat bankası çalışma saatleri 2019

ziraat bankası çalışma saatleri 2019

Türkiye dışında 18 farklı ülkede de şubeleri bulunan Ziraat Bankası, hizmetlerini ağırlıklı olarak şubeleri üzerinden yürütmeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile beraber neredeyse tüm bankacılık işlemlerini internet ve mobil uygulamalara aktarmaya çalışsa da geleneksel olarak şube hizmetlerine de devam ettiğini görüyoruz.

Gün içerisinde herhangi bir nedenden ötürü Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmek durumunda kalan kişiler, bankanın çalışma saatlerini merak etmektedir.

Ziraat Bankası Mesai Saatleri 2019

Ziraat Bankası çalışma saatleri konusunda oldukça katı ve sabit bir tempoya sahip durumda. Sabah kapı açılışını 09:00’da yapan Ziraat Bankası 12:30’da bir öğle tatili veriyor. 1 saatlik personel için ayrılan zamandan sonra 13:30’da hizmet vermeye devam eden banka 17:00 itibari ile hizmetlerine son veriyor.

Mesai dışı ya da öğle tatili zamanında mobil ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapabilmeye devam ediliyor. Hafta sonu kesinlikle çalışmayan banka, sadece hafta içi müşterilerine destek sunuyor.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...