Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Aidat Ücretleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Aidat Ücretleri

Sponsorlu Bağlantılar


Bankkart markasını kurarak maximum ile ilişiğini kesen Ziraat Bankası, yeni combo kartlarının tanıtımını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Konuyla alakalı detayları paylaşmaya, aidat ücretleri ile devam ediyoruz.

ziraat bankası bankkart combo kart aidat ücretleri

ziraat bankası bankkart combo kart aidat ücretleri

Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platinum, Bankkart Genç, Bankkart Bussines, Bankkart Başak, Bankkart Başak Kurumsal olmak üzere farklı ürünler sunan Ziraat Bankası, kart ücretlerini kısmen de olsa açıkladı.

Sponsorlu Bağlantılar  • Ziraat Bankası Bankkart Combo için yıllık 15 TL aidat ücreti belirlenmiş. Kart yenileme ücreti ise 10 TL olarak açıklanmıştır.
  • Bankkart Combo Gold için ise 39.50 TL yıllık aidat ücreti, kart yenileme ücreti ise 10 TL olmuştur.
  • Bankkart Platinum için ise yıllık aidat ücreti 47.75 TL, kartınızı yenilemek istediğinizde de yine 10 TL ödemelisiniz.

 

Ek Kart ücretleri ise combo gold için 19.50 TL, platinum için ise 23.75 TL olarak paylaşılmış. Ek kart yenileme ücretleri ise sabit 10 TL olarak belirlenmiştir.

 

Diğer kartlar için şu an herhangi bir yıllık ücret tablosu yayınlanmadığı için sizle paylaşamıyoruz. Yakın zamanda diğer kartların da ücretleri açıklanacaktır diye ümit ediyoruz. Sorularınızı bekliyoruz.

 

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maaş bordrosuz kredi veren bankalar

2018 Yılında Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar Hangi bankaya giderseniz gidin ihtiyaç, konut ya da araç kredisi çekmek istediğinizde sizden ...