Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Aidat Ücretleri


Bankkart markasını kurarak maximum ile ilişiğini kesen Ziraat Bankası, yeni combo kartlarının tanıtımını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Konuyla alakalı detayları paylaşmaya, aidat ücretleri ile devam ediyoruz.

ziraat bankası bankkart combo kart aidat ücretleri

ziraat bankası bankkart combo kart aidat ücretleri

Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platinum, Bankkart Genç, Bankkart Bussines, Bankkart Başak, Bankkart Başak Kurumsal olmak üzere farklı ürünler sunan Ziraat Bankası, kart ücretlerini kısmen de olsa açıkladı.

  • Ziraat Bankası Bankkart Combo klasik için yıllık 23,75 TL aidat ücreti belirlenmiş. Kart yenileme ücreti ise 10 TL olarak açıklanmıştır.
  • Bankkart Combo Gold için ise 39.50 TL yıllık aidat ücreti, kart yenileme ücreti ise 10 TL olmuştur.
  • Bankkart Platinum için ise yıllık aidat ücreti 47.75 TL, kartınızı yenilemek istediğinizde de yine 23,75 TL ödemelisiniz.
  • Bankkart Bussiness için herhangi bir ücret alınmıyor.

Ek Kart ücretleri ise combo klasik için 11,75 TL, combo gold için 19.50 TL, platinum için 23.75 TL, bussiness için ise 60 TL olarak paylaşılmış. Ek kart yenileme ücretleri ise sabit 10 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer kartlar için şu an herhangi bir yıllık ücret tablosu yayınlanmadığı için sizle paylaşamıyoruz. Yakın zamanda diğer kartların da ücretleri açıklanacaktır diye ümit ediyoruz. Sorularınızı bekliyoruz.

 


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...