Anasayfa » Bankalar » Ziraat Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Ziraat Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizin en eski bankası olma özelliğine sahip olan Ziraat Bankası, devlete ait olmasından dolayı birçok kişinin güvenle çalıştığı görülmektedir.

ziraat bankası atm günlük para çekme limiti 2019

ziraat bankası atm günlük para çekme limiti 2019

Birçok kişinin maaş aldığı, kredi kartı hizmeti kullandığı Ziraat Bankası, günlük işlem limitleri uygulayarak müşterilerinin güvenliklerini sağlamak istemektedir. Geçmişte ATM üzerinden en fazla 1,000 TL çekebilen kişiler, 2019 yılı itibari ile artık 1,500 TL olarak günlük çekim hakkına sahipler.

Sponsorlu Bağlantılar 

Günlük 1,500 TL çekme hakkını gece 23:58’de kullanan kişiler, saatin 00:00 olması ile beraber tekrar bir çekim hakkına sahip olabilirler. Bu tutarın da yeterli olmaması durumunda günlük çekim limitinin artırılması konusunda ihtiyaçlar doğabilmekte. Ziraat Bankası, elbette müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çözüm önerileri geliştirmiştir.

Ziraat Bankası Günlük Para Çekme Limiti Artırma 2019

Günlük 1,500 TL para çekme limitini yeterli bulmayan Ziraat Bankası müşterileri, acil olarak bu limiti nasıl artırabileceklerini öğrenmek istemekteler. Maalesef ki ATM sistemleri üzerinde bir değişikliğe gitmeyen banka, her müşterinin eşit para çekmesi taraftarıdır. Eğer yüksek tutarda bir para çekilmek istenirse müşterilerini banka şubelerine gelmelerini istemektedir. Banka şubeleri, müşterilerine istedikleri kadar ücreti herhangi bir komisyon ödemeden çekmelerine izin vermektedir.

Ziraat Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
3.5 (70%) 4 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...