Anasayfa » Bankalar » Yetim Maaşına Kredi Veren Bankalar

Yetim Maaşına Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Bankalara kredi ya da kredi kartı kullanımı için başvuru yapıldığı zaman, karşılamanız gereken en temel şart bilindiği üzere gelir durumudur. Eğer her ay ya da belirli aralıklar ile bir geliriniz bulunuyorsa ve kredi geçmişinizde de bir sorun bulunmuyorsa, bu durumda bankalardan kredi alabilirsiniz.

yetim maaşına kredi veren bankalar

yetim maaşına kredi veren bankalar

Bankalar tarafından uygulanan kurallar genel itibari ile aynı olsa da, yetim maaşı ya da dul maaşı alan kişilerin herhangi bir kredi kullanıp kullanamayacakları hala merak edilmektedir.Öncelikle belirtmeliyiz ki, aylık geliriniz ne kadar olursa olsun ya da ne tür bir geliriniz olursa olsun, bankalar size kredi vermeyi kabul edebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar 

Bu durum yetim maaşlarında da geçerlidir. Somut bir örnek verecek olursak, yetim maaşı olan kişilere PTT ve Ziraat Bankası tarafından verilen kredi ürünlerini örnek gösterebiliriz. Verilen bu krediler, bireysel ihtiyaç kredisi olarak sunulmakta, 48 aylık ödeme seçeneği ve %1,17 ile %1,25 arasında değişen faiz oranları da kredi paketinin içeriğinde bulunmaktadır.

 

Yetim maaşı üzerinden kredi almak isteyen kişiler, banka şubeleri üzerinden kredi başvurularını tamamlayabilirler. Burada doldurulacak olan kredi başvuru formunda, belgeleyebildiğiniz net gelirinizi yani ne kadar yetim maaşı aldığınızı belirtmeniz halinde, bankalar başvurunuzu işleme koyacaktır. Başvuru sırasında ne kadarlık bir kredi onaylanacağı ise gelir durumunuza bağlıdır. Bundan dolayı, kredi başvurularında net bir rakam öğrenebilmek için banka şubesine giderek işlem yapmanız uygun olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...