Yapı Kredi Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020


Bireysel ve kurumsal banka müşterileri, gün içerisinde yaptıkları işlemlerden ötürü kendilerinden tahsil edilen ücretlerden nefret etmektedirler. Son yıllarda birçok bankanın yapılan işlemlerden herhangi bir masraf almadığını görsek de masraf alan bankaların da bulunduğunu söyleyebiliriz.

yapı kredi havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

yapı kredi havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

Yapı Kredi bankası için bu yazımız içerisinde, farklı başlıklar altında olacak şekilde alınan masraf hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

 

Yapı Kredi EFT Ücreti 2020

Yapı Kredi bankası müşterileri, EFT yapmak istemeleri durumunda bankaya ufak bir komisyon ücreti ödemek durumundadırlar. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılan EFT işlemleri için 5,25 TL oranında bir ücret alınmaktadır.

Yapı Kredi Havale Ücreti 2020

Yapı Kredi bankasının müşterileri arasında yapılan Havale işlemleri için de komisyon ücreti alınmaktadır. Mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılan her işlem için 2,3 TL işlem bedeli tahsis edilmektedir.


Yapı Kredi Hesap İşletim Ücreti 2020

Müşterilerinin bünyesinde yaptığı işlemlerden ötürü hesap işletim ücreti de alan Yapı Kredi Bankası, ara ara bu tahsis ücretinden dolayı eleştirilmektedir. Banka tarafından tahsil edilen hesap işletim ücretinin 64,50 TL olduğunu görüyoruz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...