Yapı Kredi ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2022


Yapı Kredi Bankası, günümüzde birçok kişinin bireysel ve kurumsal işlerini yürütmek için tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır.

yapi kredi atm günlük para çekme limiti 2019

yapi kredi atm günlük para çekme limiti 2020

Oldukça geniş hizmet yelpazesinin bulunmasından dolayı ön plana çıkan banka, müşterilerine belirli limitler üzerinden hizmet sunmaya çalışmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden bireysel banka işlemlerinde bulunan kişiler, ATM üzerinden gün içerisinde maksimum 2,000 TL para çekebilirler. Kurumsal hesaba sahip olan kişiler için bu sınırın 5,000 TL olduğunu söyleyebilirim.

 

ATM üzerinden para çekme limitinin sadece Yapı Kredi Bankasına ait bir özellik gibi düşünmeyin. Ülkemiz içerisinde faaliyet gösteren tüm bankaların ATM üzerinden yapılacak işlemler için limit uyguladığını söyleyebiliriz. Bu limitin size uygun olmadığını düşünüyorsanız günlük para çekme limitinde değişiklik yapılmasını isteyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Günlük Para Çekme Limitini Arttırma 2020

Yapı Kredi Bankası müşterileri, kendileri için tanımlanan günlük para çekme limitini yeterli görmemeleri durumunda alternatif seçenekler üzerinden istedikleri kadar para çekebilirler. 0850 222 0444 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmanız durumunda yetkili kişinin sizleri banka şubesine davet ettiğini göreceksiniz. ATM üzerinden günlük para çekme limitinde değişiklik getirmeyen banka, müşterilerinin yüksek miktardaki para çekme işlemlerini şubeler üzerinden yürütmektedir.


Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için: yapı kredi direk bağlanma 2020 başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...