Vakıfbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019


Devlete ait bankalar arasında yer alan Vakıfbank, birçok kişinin bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinde tercih edilmekte. Güven konusunda müşterilerine herhangi bir sorun yaşatmayan banka, birikimlerin değerlendirilmesi konusunda da birçok farklı faiz oranları sunuyor.

vakıfbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

vakıfbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Vakıfbank üzerinden vadeli mevduat hesabı açmak isteyen kişiler, aşağıda yer alan faiz oranlarını kesintisiz bir şekilde alabilmekteler. 2019 yılı itibariyle vakıfbank vadeli mevduat hesabı oranları şu şekildedir (resmi web sitesinden alınmıştır);

 

  • Vakıfbank müşterileri ellerinde bulunan birikimleri 0-6 günlüğüne vadeli hesaba aktarmaları durumunda %7,5 faiz alabiliyor.
  • Bununla birlikte; 1-31 gün arası vadeli mevduat hesaplarına %10,5 faiz oranı,
  • 31-45 günlük hesaplara %16,50, 46-91 günlük hesaplara %16,50 faiz oranı,
  • 92-180 günlük hesaplara ise %16,50 oranında bir faiz uygulanmaktadır.

Vakıfbank Arı Hesap 100 Gün Hoşgeldin Faiz Oranları

Vakıfbank’ın yeni ürünü arı hesap ile 100 gün boyunca hoşgeldin faizinden yararlanabiliyorsunuz. %24 oranında günlük faiz sağlanıyor ve EFT işlemleri ücretsizdir. Yine araştırmalarıma göre 500 bin ve üzeri tutarlar için Vakıfbank şubelerinden 32 günlük %27 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Faiz oranlarının yatırılan tutara göre de değişiklik gösterebileceğini belirtmek istiyoruz. Bu sebepten burada yer alan faiz oranlarının daha fazlasını bizzat şube aracılığı ile de alabilmeniz mümkündür. 2019 yılı içinde eğer bu oranlarda bir değişim yaşanırsa yazımızı güncelleyeceğiz.


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...