Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


1954 yılında kurulan Vakıfbank, önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanmaya olanak sağlıyor. Bugün telefonda beklemek istemeyenler için kısa yoldan nasıl müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceğinizi 3 adımda anlattım.

vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

16 bin çalışan, 19 milyonu aşkın müşterisi ile ülkemizin en büyük bankalarından birisi olan Vakıfbank, her banka gibi 0850’li ve 444’lü olmak üzere iki farklı numara üzerinden aranabilir durumdadır. İlk olarak iletişim için bu numaraları sizinle paylaşalım.

 

Vakıfbank 0850’li numara: 0850 222 0724

Vakıfbank 444’lü numara: 444 0 724


Vakıfbank Müşteri Temsilcisine 3 Adımda Direk Bağlanma

  • Yukarıda paylaştığımız 2 numaradan birini arayarak işlemlerimize başlayalım.
  • Kredi kartı işlemleri için: İlk olarak “2” tuşuna, ardından da “0” tuşuna basarak müşteri temsilcisine direk bağlanabiliyorsunuz.
  • Bankacılık işlemleri için: Önce “3”‘e daha sonra ise “0”‘a basın.

İşlem sırasına göre yetkili kişiyle bağlanmanız birkaç dakika ile yarım saat arasında sürebiliyor. Öğle saatlerinde yoğunluk olması sebebiyle sabah aramanız durumunda daha hızlı bağlanabileceğinizi tahmin ediyorum.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...