Anasayfa » Bankalar » Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Vakıfbank, kamuya ait bir banka olmasından dolayı her yıl milyonlarca kişinin bankacılık işlemlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Vakıfbank müşterileri ya da müşteri adayları yapacakları işlemler doğrultusunda bankaya ödeyecekleri işlem ücretlerini merak etmektedirler.

vakıfbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

vakıfbank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Bu yazımız içerisinde Vakıfbank için tanımlı olan 2019 yılı işlem ücretleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

Vakıfbank Havale Ücreti 2019

Vakıfbank müşterileri Havale işlemini şube, mobil ve internet bankacılığı, ATM, Çağrı merkezleri üzerinden yapabilirler. Havale için Vakıfbank şubelerini kullanmanız durumunda ödeyeceğiniz tutar 40 TL ile 600 TL arasında değişkenlik gösterecektir. Bizim önerimiz ise internet şubeyi veya mobil şubeyi kullanmanız yönünde olacaktır ki onun da ücreti sadece 3 TL‘dir. ATM’den havale yapacaksanız da ücret 7 TL ile 25 TL arasında değişecektir. Çağrı merkezi üzerinden yapılacak havale işlemlerinde de işlem ücreti sabit olarak 50 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank EFT Ücreti 2019

Yukarıda belirttiğimiz kanallar üzerinden EFT işlemi de yapabilen müşteriler için işlem ücretleri: Şubeden EFT yaptığınızda tutar 70 TL ile 600 TL arasında değişecektir. İnternet veya mobil şubeyi kullanırsanız tutar 6,75 TL olacaktır. Ancak tutar 200 bin TL’den yüksekse, kesinti 100 TL’ye kadar yükselebilmektedir. ATM’den EFT yaptığınızda ise sabit olarak 20 TL ödüyorsunuz. Ve son olarak çağrı merkezi için tutar 50 TL ile 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir (Tutara göre).

Vakıfbank Hesap İşletim Ücreti 2019

Hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Vakıfbank müşterileri, her ay almış olduğu hizmetler için bir ücret ödemek durumundadırlar. Aylık 8 TL olan hesap işletim ücreti toplamda 96 TL olarak tahsil edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Sponsorlu Bağlantılar


Bir yorum

  1. Hem paramızı siz isletiyosunuz aylık gelir sağlıyorsunuz hemde bizden ekstra ücret alınıyor buna bi çözüm bulunmalı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık ...