Vakıfbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)


Kamuya ait 3 bankadan birisi olan Vakıfbank, yurtiçinde toplamda 948 adet şubeye sahiptir.

vakıfbank çalışma saatleri 2019

vakıfbank çalışma saatleri 2019

Hemen hemen 81 il ve ilçede şube açmaya çalışan banka, hizmet noktası konusunda her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Özellikle memurların maaş almak için kullandıkları Vakıfbank, şubeleri üzerinden bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri vermeye devam ediyor.

Kamuya ait bir banka olmasından dolayı belirli mesai saatleri dahilinde hizmet verdiğini görüyoruz. Vakıfbank çalışma saatleri konusunda 2019 yılı içerisinde geçerli olan saatler ise şu şekildedir;

Vakıfbank Mesai Saatleri 2019

  • Sabah Açılış Saati: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Kapanış Saati: 13:30 – 17:00

Hafta sonu çalışmama kararı alan Vakıfbank, hizmetlerinin tamamını hafta içi yukarıda belirttiğimiz mesai saatleri içerisinde yerine getirmektedir. Vakıfbank çalışma saatleri konusunda her şubede aynı standartların bulunduğunu, İstanbul ya da Ankara gibi büyük şehirler için farklı mesai standartlarının uygulanmadığını görüyoruz. Mesai saatlerine yetişemeyen kişiler, bankacılık işlemlerini mobil uygulama üzerinden yerine getirebilirler.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...