Vakıfbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2022


Türkiye Vakıflar Bankası olarak da bilinen Vakıfbank, devlete ait olmasından dolayı bünyesinde milyonlarca bireysel ve kurumsal müşteri barındırmaktadır.

vakıfbank atm günlük para çekme limiti 2019

vakıfbank atm günlük para çekme limiti 2020

Devlet kurumları başta olmak üzere özel sektör içerisinde yer alan kuruluşların da maaş ödemesi için tercih ettiği bu banka, müşterilerinin günlük para çekimi konusunda her banka gibi bazı sınırlandırmalar getirmektedir. Vakıfbank üzerinden hizmet alan kişiler, bir gün içerisinde ATM’ler üzerinden en fazla 1,500 TL para çekebilmektedirler.

 

1,500 TL günlük para çekme limiti bir kişinin hayli hayli işini görebilecek bir tutardır. Her banka gibi Vakıfbank’da müşterilerinin güvenliğini sağlamak, herhangi bir gasp durumunda hesabın boşaltılmaması için bu gibi önlemler almakta. Bazen insanların doğal olarak yüksek tutarda nakit paraya ihtiyacı olabilir. Hesaplarında bulunan birikimlerini ATM üzerinden para çekme limitine takılmadan çekmek isteyebilirler. Bu gibi durumlarda yapmaları gereken işlemlerden bahsedecek olursak;

Vakıfbank Günlük Para Çekme Limitini Artırma

Vakıfbank müşterileri, hesaplarında bulunan birikimlerini ancak günlük para çekme limiti dahilinde çekebilirler. Bankanın her ne olursa olsun günlük para çekme limitinde değişikliğe gitmediğini görmekteyiz. Acil ihtiyacı olan kişilerin Vakıfbank şubelerine gitmeleri konusunda yönlendiren banka, şube ve gişeler üzerinden müşterilerine istedikleri tutar dahilinde para çekmelerine izin vermektedir.


Daha detaylı bilgi için vakıfbank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz, direk, beklemeden bağlanmanın yolunu öğrenmek için buraya tıklayın: vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

 

 

4/5 - (1 Oy)

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

sicil affı sonrası kredi veren bankalar

Sicil Affından Yararlananlara Kredi Veren Bankalar 2023

27 Ocak itibariyle yürürlüğe giren sicil affı sayesinde artık sicil bozuk olanların kredi alma şansları ...