Anasayfa » Bankalar » Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 2019

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Finansal araçlar içerisinde kredi notunun çok fazla etken olarak kullanıldığını öğrenen birçok kişi, kredi notunu nasıl sorgulayacaklarını merak etmektedir.

ücretsiz kredi notu sorgulama 2019

ücretsiz kredi notu sorgulama 2019

Findeks, bu konuda ülkemizdeki en güvenilir araç olmasına karşın sorgulama işlemi için belirli oranda ücret tahsil etmektedir. Ücretler 8 TL ile 15 TL arasında değişse de bazen bu sorgulamayı yapmak isteyen kişiler ücretleri ödeyecek durumda olmamaktadır. Son zamanlarda ücretsiz kredi notu sorgulama aramalarının yapılmasından dolayı bu konuya açıklık getirmek istiyoruz. 2019 yılı itibariyle en kesin yöntemi size sunalım istedik.

Sponsorlu Bağlantılar 

Ücretsiz olarak kredi notu sorgulama için her kişinin sadece 1 hakkı bulunmaktadır. Findeks üzerinden açılacak bireysel hesap sonucunda her üye kendisine tanımlanan 1 adet ücretsiz sorgulamanın ardından yapacakları her işlem başına ücret ödemek durumundadır. Şu an için Findeks üzerinden yapılacak her işlem sonucunda 10 TL gibi bir ücret ödemek durumundasınız. Bununla beraber cep telefonlarının mesajlar kısmına giren kişiler, “TC Kimlik Numaralarını yazıp bir boşluk bırakıp doğum tarihlerini” girip 1122’ye mesaj atmaları durumunda da ücretli bir şekilde kredi notu öğrenebilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası, Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Denizbank, ING Bank, Ziraat Bankası müşterileri, mobil uygulama üzerinden de belirli bir ücret karşılığında kredi notu sorgulaması yapabilirler. Bazen bu ücretler Findeks sisteminde ödediğinizden daha düşük olabiliyor, bu yüzden çalıştığınız bankanın mobil şubesi ya da internet şubesine giriş yaparak ücretlendirmeleri görebilirsiniz.

Kredi notunuz sıfır mı çıktı? O halde sizin için hazırladığımız yazımızı şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz: kredi notu sıfır olanlara kredi veren bankalar

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...