Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı


Türkiye’de hizmetlerine devam eden bankalardan bir tanesi olan Türkiye Finans günlük hesap Kar payı dağıtmaya devam ediyor. Türkiye Finans bir katılım bankası özelliğine sahip olup yatırımcılarına yatırdıkları paraya orantılı olarak kar payı vermektedir.

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı

Alınacak kar payını vadesini belirleyerek sizler 1 ay 31 Gün, 3 ay 91 Gün, 6 Ay 180 Gün ve 1 Yıl 364 gün seçeneğiyle yatırabilirsiniz. Seçtiğiniz vade ve gün sayısına göre kar payı kazancınız değişmektedir. Daha uzun vadelerde daha çok kar payı dağıtan banka yeni alımlara devam ediyor.

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı Hesaplama

Hesaplama işlemini bankanın internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi düz tutarlarda merak ediyorsanız sizin için yapmış olduğumuz örnek hesaplamalara göz atabilirsiniz. Tabloya dikkatlice bakarsanız vadeyi ne kadar uzun tutarsanız kazanç miktarınızda doğru orantılı olarak artmaktadır.

ANA PARA VADESİ FAİZ ORANI KAZANÇ
100.000 TL 31 GÜN 501 TL 6.94
100.000 TL 91 GÜN 1.590,38 TL 7.50
100.000 TL 180 GÜN 3.416,64 TL 8.15
100.000 TL 364 GÜN 9.759,83 TL 11,12

31 Günde 501 TL kazanırken 3 ayda 1590 TL kazanabiliyorsunuz. Paranızı uzun süre çekmeyi düşünmüyorsanız uzun vadeler her zaman daha faydalı olmaktadır. Acil bir ihtiyacım olur çekerim düşünceniz varsa kısa vade size daha uygun olacaktır. Bu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre değişen bir durumdur.

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı

Türkiye Finans Günlük Hesap Kâr Payı


Kimler Kar Payı Hesabı Açabilir?

Bankada hesap açtırma işlemini yaptırdıktan sonra sizlerde kolaylıkla kar payı hesabı açtırabilirsiniz. Yapmanız gerek en birikiminizle birlikte size en yakın Türkiye Finans şubesi yolunu tutmak olacaktır.

Altın Kar Payı Hesabı Nasıl Açılır?

Altın kar payı hesabı da özellikle altına yatırım arttığı şu günlerde büyük öneme sahiptir. Hem altından hemde vadeden kazanmak için Altın kar payı hesabı açabilirsiniz. Hesap açtırmak için şubeye minimum 50 Gram altın ve vade gün sayısını 92 gün olacak şekilde yapmalısınız. Bu vadeden daha düşük günlerde hesap açılımı yapılmıyor minimum 3 ay kalması gerekmektedir. 3 ay sonunda dilerseniz yenileyebilir kar payını çekebilir veya yatırımınızı devam ettirebilirsiniz.

Gümüş Kar Payı Hesabı Nasıl Açılır?

Yine altın hesabı gibi Türkiye Finans üzerinden gümüşleriniz içinde kar payı alabilirsiniz. Minimum 5000 Gram ve 92 gün olacak şekilde kar payı almaya hak kazanabilirsiniz. Aklınıza takılan konularda yazı altından yorum yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Banka hakkında bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için bırakmış olduğum link üzerinden resmi sitesini kontrol edebilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*