Anasayfa » Bankalar » TOKİ İçin Kredi Veren Bankalar

TOKİ İçin Kredi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Hayalindeki eve TOKİ sayesinde kavuşmaya yakın olan kişiler için, birbirinden farklı banka tarafından da kredi desteği sağlanmaktadır. 2011 yılından bu yana uygulanan kredi kampanyalarına göre kişilerin TOKİ’den aldıkları evin taksitlerini ödemekte zorlanan kişiler hedef olarak seçilmiştir.

toki için kredi veren bankalar

toki için kredi veren bankalar 2017

Özellikle Halkbank tarafından 2011 yılından bu yana uygulanan kredi paketlerine göre, kişiler hem toplam borçlarını tek seferde ödemiş oluyorlar hem de Halkbank üzerinden aldıkları kredi dolayısıyla, evlerini %20 daha ucuz bir fiyata almış oluyorlar. TOKİ borçluları için geliştirilen bu kredi kampanyasına katılım ise oldukça kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar 
Borçlarını ödemekte zorluk çektiğiniz daireniz için, ilk yapılması gereken Halkbank şubelerine başvurmaktır. Banka şubesine gidilerek yapılacak başvurularda, sizlerden TOKİ’den almış olduğunuz evin tapu örneği ya da TOKİ çekilişlerinde ev kazandığınıza dair verilen belgeyi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Ayrıca, ev kimin adına alınmışsa, o kişi kendi kimliği ile birlikte banka şubesine gitmesi gerekmektedir. Banka şubesine gidildiğinde, sizlere sunulacak olan kredi paketinin ismi, Konut Kredisi Kullandırım Kampanyası olacaktır.

Diğer konut kredilerine oranla çok daha düşük faizlerin söz konusu olduğu bu kredi çeşidinde, faizlerden dolayı fazla para ödemek yerine, Halkbank’ı seçtiğiniz için evinize yüzde 20 daha uygun koşul ile kavuşacaksınız. TOKİ borçlularının kredi almak için başvuracakları diğer bankalar ise Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası’dır. Bu bankalarda konut borcunuzun tamamı için kredi verilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...