TEB Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 2019


Türkiye Ekonomi Bankası, bireysel ve ticari konularda yaşanılan ekonomik sorunlara getirdiği çözüm önerileri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

teb vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

teb vadeli mevduat hesabı faiz oranları 2019

Bankanın yatırım yapmak isteyen kişiler için geliştirmiş olduğu mevduat hesabı ile müşterilerinin gelir elde etmelerine olanak sağlıyor. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu ve 2019 yılı boyunca -şimdilik- geçerli olan standart faiz oranları şu şekildedir;

 

  • TEB Bankası, müşterilerinin 1 aylık mevduat hesabı açmaları durumunda %5 oranında bir faiz vermektedir.
  • Tercih edilmesi durumunda 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 1 yıllık mevduat hesabı açan kişiler, standart olarak %5,25 oranında faiz alabilmekte.

Yukarıdaki faiz oranları resmi web sitede yer alan standart faiz oranlarıdır.

TEB Marifetli Hesap Faiz Oranları

TEB marifetli hesap adını verdiği mevduat ürünü ile 3 ay hoşgeldin faizi olarak günlük mevduat için %24 faiz sağlıyor. 2500 TL pasif bakiyenin şart koşulduğunu ve EFT işlemlerinin ücretsiz olduğunu da aktaralım.


32 günlük vadeli hesaplar için ise 100 bin TL ve üzeri için -şubeden başvurmak şartıyla- %26 faiz oranı veriliyor ve herhangi bir pasif bakiye şartı koşulmuyor.

Faiz oranlarının dönemlik olarak değişebileceğini, herhangi bir değişiklikte yazımızda güncelleme yapacağımızı da hatırlatmak isteriz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...