TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB 3 milyondan fazla müşterisi 600’den fazla şubesi ve 10 binden fazla çalışanı ile ülkemizin en değerli bankaları arasında yer alıyor. Yaşanan sorunlar konusunda da oldukça yardımcı olan TEB’in müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanabileceğinizi bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz.

teb müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

teb müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Son dönemlerde adı verdiği yüksek mevduat faiz oranlarıyla anılan TEB, 0850’li numarası üzerinden kesintisiz 7/24 destek sağlıyor. Eskiden 444’lü numarasından iletişime geçebildiğiniz ancak artık sadece 0850 200 0 666 numarası üzerinden destek sağlayan TEB müşteri hizmetlerine 2 adımda nasıl bağlanabileceğinize bakalım.

 

Türk Ekonomi Bankası Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak yukarıdaki 0850’li numarayı arayınız.
  • İkinci adım olarak sırasıyla, “3” tuşuna, daha sonra 1 tuşuna ardından yine “1” tuşuna basınız.

Sabah saatlerinde genelde az yoğunluk olduğundan birkaç dakika içinde müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorken, öğle saatlerinde yoğunluk 5-10 dakika beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Kısa yoldan TEB müşteri hizmetlerine bağlanmak için bu bahsettiğimiz 3-1-1 tuşları zaman zaman değişebiliyor. 2020 yılı içerisinde tuşlarda bir değişme olursa yazımızı da güncelleyeceğiz.


 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...