Anasayfa » Bankalar » TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)

Sponsorlu Bağlantılar


Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB 3 milyondan fazla müşterisi 600’den fazla şubesi ve 10 binden fazla çalışanı ile ülkemizin en değerli bankaları arasında yer alıyor. Yaşanan sorunlar konusunda da oldukça yardımcı olan TEB’in müşteri hizmetlerine nasıl direk bağlanabileceğinizi bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz.

teb müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

teb müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Son dönemlerde adı verdiği yüksek mevduat faiz oranlarıyla anılan TEB, 0850’li numarası üzerinden kesintisiz 7/24 destek sağlıyor. Eskiden 444’lü numarasından iletişime geçebildiğiniz ancak artık sadece 0850 200 0 666 numarası üzerinden destek sağlayan TEB müşteri hizmetlerine 2 adımda nasıl bağlanabileceğinize bakalım.

Sponsorlu Bağlantılar 

Türk Ekonomi Bankası Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak yukarıdaki 0850’li numarayı arayınız.
  • İkinci adım olarak sırasıyla, “3” tuşuna, daha sonra 1 tuşuna ardından yine “1” tuşuna basınız.

Sabah saatlerinde genelde az yoğunluk olduğundan birkaç dakika içinde müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorken, öğle saatlerinde yoğunluk 5-10 dakika beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Kısa yoldan TEB müşteri hizmetlerine bağlanmak için bu bahsettiğimiz 3-1-1 tuşları zaman zaman değişebiliyor. 2020 yılı içerisinde tuşlarda bir değişme olursa yazımızı da güncelleyeceğiz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...