Anasayfa » Bankalar » TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

teb havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Yeni müşteri adayları, TEB’in uygulamış olduğu ücret politikalarını merak etmektedir. 2019 yılı için TEB’in uygulamış olduğu işlem ücretlerine bakacak olursak;

Sponsorlu Bağlantılar 

TEB Havale Ücreti 2019

TEB müşterileri, TEB içerisinde yer alan müşteriler ile yapacakları havale işlemleri için belirli bir işlem ücreti ödemektedirler. CEPTETEB Mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemler için 2.1 TL, CEPTETEB internet şubesi üzerinden 2.2 TL, şube kanalı üzerinden 28.5 TL ücret öderler. Eğer ATM üzerinden havale yapılmak istenir ise 4 TL işlem ücreti ödenir.

TEB EFT Ücreti 2019

Hafta içi, mesai saatleri içerisinde verilen EFT işlemler için de TEB müşterileri işlem ücreti ödemek durumundadırlar. CEPTETEP mobil şube kullanan kişiler 4.5 TL, CEPTETEB internet şube kullanan kişiler ise 5 TL işlem ücreti öderler. Şubeleri üzerinden EFT talimatı vermek isteyen kişiler ise 45.6 TL işlem ücreti ödemek durumundadırlar.

TEB Hesap İşletim Ücreti 2019

Alınan resmi kararlar doğrultusunda TEB bankasının müşterilerinden herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti almadığını, geçmiş yıllarda alınan ücretleri de yasal yollar ile iade ettiğini söyleyebiliriz.

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...