TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020


Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

teb havale – eft – hesap işletim ücreti 2020

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Yeni müşteri adayları, TEB’in uygulamış olduğu ücret politikalarını merak etmektedir. 2020 yılı için TEB’in uygulamış olduğu işlem ücretlerine bakacak olursak;

 

TEB Havale Ücreti 2020

TEB müşterileri, TEB içerisinde yer alan müşteriler ile yapacakları havale işlemleri için belirli bir işlem ücreti ödemektedirler. CEPTETEB Mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemler için 2.5 TL, CEPTETEB internet şubesi üzerinden 2.5 TL, şube kanalı üzerinden 34 TL – 375 TL arasında ücret öderler. Eğer ATM üzerinden havale yapılmak istenir ise 4 TL işlem ücreti ödenir.

TEB EFT Ücreti 2020

Hafta içi, mesai saatleri içerisinde verilen EFT işlemler için de TEB müşterileri işlem ücreti ödemek durumundadırlar. CEPTETEP mobil şube kullanan kişiler 5,4 TL, CEPTETEB internet şube kullanan kişiler ise yine 5,4 TL işlem ücreti öderler. TEB Şubeleri üzerinden EFT talimatı vermek isteyen kişiler ise 54 TL – 475 TL arasında işlem ücreti ödemek durumundadırlar.


TEB Hesap İşletim Ücreti 2020

Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB, müşterilerinden 3 ayda bir defa olmak üzere 29 TL hesap işletim ücreti almaktadır. 1 yıl içinde de totalde 116 TL kesinti yapılmış olacaktır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık şubelere gitme ...