Anasayfa » Bankalar » TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

teb havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Yeni müşteri adayları, TEB’in uygulamış olduğu ücret politikalarını merak etmektedir. 2019 yılı için TEB’in uygulamış olduğu işlem ücretlerine bakacak olursak;

Sponsorlu Bağlantılar 

TEB Havale Ücreti 2019

TEB müşterileri, TEB içerisinde yer alan müşteriler ile yapacakları havale işlemleri için belirli bir işlem ücreti ödemektedirler. CEPTETEB Mobil bankacılık üzerinden yapılan işlemler için 2.5 TL, CEPTETEB internet şubesi üzerinden 2.5 TL, şube kanalı üzerinden 34 TL – 375 TL arasında ücret öderler. Eğer ATM üzerinden havale yapılmak istenir ise 4 TL işlem ücreti ödenir.

TEB EFT Ücreti 2019

Hafta içi, mesai saatleri içerisinde verilen EFT işlemler için de TEB müşterileri işlem ücreti ödemek durumundadırlar. CEPTETEP mobil şube kullanan kişiler 5,4 TL, CEPTETEB internet şube kullanan kişiler ise yine 5,4 TL işlem ücreti öderler. TEB Şubeleri üzerinden EFT talimatı vermek isteyen kişiler ise 54 TL – 475 TL arasında işlem ücreti ödemek durumundadırlar.

TEB Hesap İşletim Ücreti 2019

Türk Ekonomi Bankası, kısaca TEB, müşterilerinden 3 ayda bir defa olmak üzere 29 TL hesap işletim ücreti almaktadır. 1 yıl içinde de totalde 116 TL kesinti yapılmış olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık ...