TEB Çalışma Saatleri 2022(Açılış – Kapanış)


1927 yılında Halk Bankası T.A.Ş adı ile kurulan Türk Ekonomi Bankası, 1982 yılında Çolakoğlu  Grup tarafından satın alınması ile beraber TEB adını almıştır.

teb çalışma saatleri 2019

teb çalışma saatleri 2019

2019 yılının ilk günü itibari ile şube sayısını 500’e tamamlayan TEB, hizmetlerini belirli bir mesai saatleri dahilinde vermektedir. TEB çalışma saatleri bakımından belirli standartlara sahip, çizgisini hiçbir zaman bozmamasından dolayı sevilmektedir. Ülke genelinde bulunan tüm TEB şubelerinin çalışma saatleri ise aşağıdaki gibidir.

TEB 2019 Mesai Saatleri

  • Sabah Açılış: 09:00 – 12:30
  • Öğle Arası: 12:30 – 13:30
  • Kapanış Saati: 13:30 – 17:30

TEB çalışma saatleri yukarıda gördüğünüz gibi bir mesai dahilindedir. Tüm şubelerinde geçerli olan bu çalışma saatleri sadece hafta içi günlerde geçerlidir.

Bazı bankalar hafta sonları belirli saate kadar çalıştıklarından dolayı TEB’in de bu şekilde hizmetinin bulunup bulunmadığı da merak edilmektedir. TEB çalışma saatleri haftanın sadece 5 günü için geçerlidir. TEB, aldığı karar sonucunda hafta sonları kesinlikle çalışmadığını dile getirmiştir.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...