Anasayfa » Bankalar » TEB Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2020

TEB Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2020

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizde bulunan özel bankalar arasında özel bir yere sahip olan TEB, birçok kişinin bankacılık çözümleri konusundaki tercihini oluşturmakta.

teb atm günlük para çekme limiti 2019

teb atm günlük para çekme limiti 2020

(Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Banka üzerinde hesap kartı bulunan kişiler, ATM üzerinden yapacağı işlemler hakkında bazı sorular sormaktadırlar. Bilindiği üzere her bankada bulunan günlük para çekme limiti TEB Bankasında da uygulanmakta. TEB Bankası müşterileri, bir gün içerisinde ATM üzerinden en fazla 1,500 TL para çekiminde bulunabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar 

1,500 TL gibi bir para çekme tutarı bireysel hesaplar için idealdir. Aylık olarak 30,000 TL para çekebilen TEB Bankası müşterileri, işlemleri günlere yayarak maaşlarını rahat bir şekilde çekebilmekteler. Bazen günlük 1,000 TL’nin üzerinde para çekme ihtiyacı olabiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken bazı işler hakkındaki bilgiler size birazdan sırası ile anlatmaya çalışacağız.

TEB Bankası Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2020

TEB Bankası, günlük ATM üzerinden müşterilerinin en fazla 1,500 TL çekmelerine izin vermekte. Bu tutarın kendileri için yeterli olmadığını düşünen kişiler, ATM üzerinden yapacakları her ekstra 1,000 TL’lik çekim için en az 5 TL komisyon ödemek durumundadırlar. Eğer komisyon ödemem derseniz; TEB şubeleri üzerinden istediğiniz kadar para çekimini gişeler üzerinden halledebilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...