Anasayfa » Bankalar » TEB Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

TEB Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Ülkemizde bulunan özel bankalar arasında özel bir yere sahip olan TEB, birçok kişinin bankacılık çözümleri konusundaki tercihini oluşturmakta.

teb atm günlük para çekme limiti 2019

teb atm günlük para çekme limiti 2019

Banka üzerinde hesap kartı bulunan kişiler, ATM üzerinden yapacağı işlemler hakkında bazı sorular sormaktadırlar. Bilindiği üzere her bankada bulunan günlük para çekme limiti TEB Bankasında da uygulanmakta. TEB Bankası müşterileri, bir gün içerisinde ATM üzerinden en fazla 1,000 TL para çekiminde bulunabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar 

1,000 TL gibi bir para çekme tutarı bireysel hesaplar için idealdir. Aylık olarak 30,000 TL para çekebilen TEB Bankası müşterileri, işlemleri günlere yayarak maaşlarını rahat bir şekilde çekebilmekteler. Bazen günlük 1,000 TL’nin üzerinde para çekme ihtiyacı olabiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken bazı işler hakkındaki bilgiler size birazdan sırası ile anlatmaya çalışacağız.

TEB Bankası Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2019

TEB Bankası, günlük ATM üzerinden müşterilerinin en fazla 1,000 TL çekmelerine izin vermekte. Bu tutarın kendileri için yeterli olmadığını düşünen kişiler, ATM üzerinden yapacakları her 1,000 TL’lik çekim için 10 TL komisyon ödemek durumundadırlar. Eğer komisyon ödemem derseniz; TEB şubeleri üzerinden istediğiniz kadar para çekimini gişeler üzerinden halledebilirsiniz.

 

TEB Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
5 (100%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...