Anasayfa » Bankalar » Tatil İçin Kredi Veren Bankalar

Tatil İçin Kredi Veren Bankalar


Bankaların sunmuş olduğu kredi paketleri için illaki bir ev ya da araba satın almanıza gerek yoktur. Aklınıza gelebilecek her ihtiyacınız için alabileceğiniz krediler ile yeni bir eşya alabilir, yurt dışında eğitim alabilir ya da yaz veya kış aylarındaki boş vakitlerinizi değerlendirmek için tatillere gidebilirsiniz.

tatil için kredi veren bankalar

tatil için kredi veren bankalar

Çokça eğleneceğiniz tatillerinizde, bankalar tarafından sunulan düşük faizler sayesinde de, ödeme anında herhangi bir zorluk ile karşılaşmamış olacaksınız. Tatil kredisi için başvuru yapılabilecek, uygun koşulları bulunan ve güvenilir kredi paketlerini sunan bankalardan birisi Türkiye İş Bankası’dır.

 

Banka şubesinden ya da internet ortamından başvuru yapabileceğinizden dolayı, işlemleriniz çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanan kredi paketleri, doğrudan tatil kredisi olarak verilmediğinden dolayı, banka şubesi ya da internet ortamından yapacağınız kredi başvurularını, ihtiyaç kredisi olarak yapacaksınız.


İhtiyaç kredilerine onlarca başvuru yapılmakta ve kişiler bu kredi paketlerinden faydalandığı zaman, 48 aya kadar borçlarını vadelendirecektir. Şuan Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisinde faiz oranı olarak %1,15 belirlemiştir. Eğer gerçekten bir tatile çıkmak istiyor, tatil sırasında da hiçbir şekilde borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi düşünmek istemiyorsanız bu fırsatlar oldukça uygundur. Başvuru yapmak için de az önce belirttiğimiz gibi Türkiye İş Bankası şubelerine gidebilir ya da alternatif olarak sunulan internet ve mobil bankacılık işlemleri ile yapabileceksiniz. Yapılan başvurular, banka tarafından incelenip aynı gün cevaplanmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...