Anasayfa » Bankalar » Tarla Kredisi Veren Bankalar

Tarla Kredisi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar


Tarımsal alandaki faaliyetlerin azalması ile birlikte hem devlet destekleri hem de düşük faizli kredilerle birlikte, üretimin hızlandırılması ve modernleşme yoluna gidilmesi amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra, bireylerin tarıma yönelmesi açısından da oldukça uygun fırsatlar bulunmaktadır.

tarla kredisi veren bankalar

tarla kredisi veren bankalar

Bankalar yeni bir tarla alarak üretime başlamak isteyen çiftçilere uygun faiz oranları sunarken, devlet de almış olduğu vergilerden ve işçi çalıştırma zorunlulukları için muafiyet getirmektedir. Bu sayede, son iki yıl içerisinde tarımda istenilen seviyelere gelindiği görülebilmektedir.

Sponsorlu BağlantılarEğer yukarıda anlattığımız gibi tarıma başlamak istiyor ve bunun için de tarla almak için girişimlerde bulunuyorsanız, finansman açıklarınız için ilk olarak Şeker Bank’a gidebilirsiniz. Banka, tarla almak ya da hali hazırda tarlası olduğu halde işlerini büyütmek isteyen çiftçilerimiz için birbirinden avantajlı kredi paketleri sunmaya devam etmektedir.

 

Tarla satın almak için krediye ihtiyaç duyan bireyler, satın alacakları tarlanın tapusu ile birlikte banka şubesine gitmelidir. Başvuru işlemleri sırasında, ne kadarlık bir kredi talep ettiğiniz sizlere sorulacaktır. Fakat bankanın vereceği asıl kredi, tarlada inceleme yapacak ve rapor hazırlayacak ekspere göre belirlenecektir.
Şeker Bank, kişilerin başvuracakları bu kredi paketleri için uygun faizler sunuyor ve miktara göre de sabit faiz uygulamaları sunmaktadır. Bunun yanı sıra, tarımsal üretimin desteklenmesi için de, kredi ödemeye birkaç ay sonra başlayabiliyor, maddi imkânınız olmadığında da kredi taksitlerinizi üç aya kadar erteleyebiliyorsunuz.

Tarla kredisi alamıyorsanız girişimcilere kredi veren bankaları ve ayrıntıları paylaştığımız yazımıza şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...