Anasayfa » Bankalar » Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar (2018)

Sıfır Faizli Kredi Veren Bankalar (2018)

Sponsorlu Bağlantılar


Sıfır faiz ile verilen bir kredi olduğunda, bankadaki müşterilerin oldukça yoğun bir ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz. Çünkü alınan bu kredi paketlerinde, kişiler yalnızca anaparadan sorumlu tutulmakta ve böylelikle de kişilere büyük bir yük olarak görülen faizler ödenmek durumunda kalmamaktadır.

hangi bankalar sıfır faizli kredi veriyor

sıfır faizli kredi veren bankalar 2018

Tüketici açısından büyük fayda sağlamasına rağmen, şuan bu kredi paketlerinin her banka tarafından sunulmadığını, yayınlanma aralıklarının da çok sık olmadığını söyleyebiliriz. 2018 yılı itibari ile kredi paketlerini güncelleyen bankalar, tüketicilerin bu taleplerine de cevap verir nitelikte sıfır faizli kredi sunmaya başlamıştırlar. Şuan baktığımız zaman, Yapı Kredi Bankası, Akbank ve Garanti Bankası tarafından faizsiz bir şekilde kredi verildiğini görebilmekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar 

Yalnız, burada banka müşterileri arasında oldukça seçici davranacaktır. Onların kredi kullanım geçmişlerini Findeks sistemi üzerinden araştıracak olan banka, yalnızca ödemeleri zamanında yapan ve kredi notu da buna bağlı olarak oldukça yüksek olan kişilere kredi verecektir.

Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Akbank tarafından verilen bu kredi paketlerinde, kişilerin doğrudan banka şubesine gitmesi ya da internet üzerinden başvuru yapmaları gerekecektir.
Şuan için üç bankadan geçerli olan bu kredi paketinde, başvuru yapacaklarda aranan bir diğer şart ise, banka müşterileri olma zorunluluğudur. Eğer, başvuru yapacağınız bankadan daha önce bir kredi ya da kredi kartı ürünü kullanmışsanız oldukça şanslısınız. Çünkü bu başvurularda banka sizlere her zaman için öncelik tanıyacak ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Daha önce paylaştığımız sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar başlıklı yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...