Anasayfa » Bankalar » Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri (2019)

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri (2019)

Sponsorlu Bağlantılar


Sicillerinde bulunan kara lekelerden ötürü bankalardan kredi, kredi kartı alamayan kişiler, yaşadıkları ekonomik sorunlar için gereken parayı faktoring şirketlerinden almak istemektedirler.

senetle kredi veren faktoring şirketleri 2019

senetle kredi veren faktoring şirketleri 2019

Faktoring şirketlerinin çalışma mantığının aynı bankalar gibi olmasından dolayı geri çevirileceğini düşünüyorsan senet teklifinde bulunabilirsin. Ödeme sicilinde bulunan eksi puanlar dezavantaj gibi gösterilse de şirketlere olan yaklaşımın oldukça önemli olduğunu söyleyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar 

Faktoring şirketlerinin çalışma yapısının aynı bankalar gibi olduğunu söylemiştik. BDDK kurumu tarafından denetlenen kurumlar, büyük şirketlerin nakit ihtiyaçlarına çözüm olmaktadırlar. Bankalardan istediği yanıtı alamayan kişiler,  kredi için senet teklifi ile faktoring şirketlerinin kapısını çalmaktadırlar. Üzülerek belirtmeliyiz ki faktoring şirketlerinin senet üzerinden kişilere kredi verme gibi bir yetki ya da hizmetleri bulunmamaktadır.

Bankalar ile aranıza bulunan ters ilişkiyi görebilen faktoring şirketleri, durumunuzdan ötürü kredi teklifinizi geri çevirebilirler. ABC Faktoring, Arena Faktoring, TEB Faktoring, Fiba Faktoring, Halk Faktoring, Garanti Faktoring, TAM Faktoring, MNG Faktoring ülkemizde bulunan en prestijli şirketlerdir. Bu şirketler üzerinden senet ile kredi alabilmeniz için toplum tarafından benimsenmiş, tanınmış bir isme ya da şirkete sahip olmanız gerekmekte.

Umudunuzu kaybetmeden yukarıda belirtmiş olduğumuz faktoring şirketleri ile iletişime geçerek senet ile kredi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Eğer faktoring şirketlerinden senet ile kredi alabilirseniz ödemelerini kesinlikle aksatmamanızı öneririz. Faktoring şirketleri, bu konuda bankalara oranla daha ağır yaptırımlarda bulunabilir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...