Anasayfa » Bankalar » Senetle Altın Satan Kuyumcular 2019

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Yatırım yapmak, borç ödemek ya da düğün yapmak için altın almak isteyen kişiler, yapacakları alımın senet ile olup olamayacağını merak etmektedirler.

senetle altın satan kuyumcular 2019

senetle altın satan kuyumcular 2019

Son yıllarda ülkemizdeki bazı kuyumcuların müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda altın, bilezik, yüzük gibi ürünlerini senet karşılığında sattığını söyleyebiliriz. 2019 yılında da giderek artan rağbet dolayısıyla hemen hemen her il içerisinde bulunan bazı kuyumcular, hatırı sayılır müşterilerine bu hizmeti vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar 

Şehrinizde bulunan kuyumcuları tek tek gezerek senet ile hizmet verip vermediklerini sorabilirsiniz. Bazı kuyumcular, gelen her isteği değerlendirmek adına bazı önlemler aldığını görmekteyiz. Kimlik fotokopisi ve ikametgah belgesi, senetle yapılacak alışverişler öncesinde kişilerin yanlarında bulundurmaları gereken en önemli belgeler arasında yer almakta.

Eğer borçlarınızı ödemek için altın alıp satma gibi bir işe gireceksiniz iyi bir şekilde düşünmeniz gerekmekte. Kuyumcular, sizler ile yapacakları sözleşmede borçlarının bir gün gecikmesi durumunda dahi ipotek ve haciz işlemi başlatacaklarını söylerler. Her önünüze gelen kuyumcu ile de çalışmamanızı, senet ile altın alacağınız kuyumcunun köklü bir geçmişe sahip olmasına dikkat ediniz.

Senetle Altın Satan Kuyumcular 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

senetle kredi veren faktoring şirketleri 2019

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri (2019)

Sponsorlu Bağlantılar Sicillerinde bulunan kara lekelerden ötürü bankalardan kredi, kredi kartı alamayan kişiler, yaşadıkları ekonomik ...