Şekerbank Personel Alımı 2019 Başvuruları


Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Bankacılık ve Finans bölümünden mezun olan öğrenciler bankalar tarafından açılan personel alım ilanlarını sürekli olarak kontrol etmek istiyorlar.

şekerbank personel alımı 2019

şekerbank personel alımı 2019

Şekerbank, 1956 yılında Ankara’da kurulmuş olup ilk etapta sadece pancar üreticilerini desteklemek üzerine faaliyet göstermekte idi. Zamanla bireysel müşterilere de hizmet vermeye başlayan Şekerbank, günümüzde Türkiye’nin en büyük bankaları arasına girmeyi başarmıştır. Bu yazımızda ise Şekerbank personel alımı ilanlarını sizlere paylaşmaya çalışacağız.

 

Şekerbank personel alımı konusuna baktığımızda 2019 yılı içerisinde ağırlıkla müşteri temsilcisi alımı yapacağını dile getirmiştir. Türkiye’nin birçok şehri içerisinde yer alan şubelerine ihtiyaç duyduğu personel desteğini sağlamak isteyen banka, alımları başvurular üzerinden yürütmektedir. Şekerbank personel alımı ilanlarına baktığımızda;

Şeker Bank 2019 Personel Alımları

Eleman alımı yapılacak poz. İl Son başvuru
İşletme bankacılığı müşteri temsilcisi Gaziantep 28.12.2018
Uygulama sunucuları yönetimi sistem uzmanı İstanbul- Asya 29.12.2018
Kobi bankacılığı müşteri temsilcisi Çorlu 30.12.2018
Kobi bankacılığı müşteri temsilcisi İstanbul- Asya 28.12.2018
Ticari bankacılık müşteri temsilcisi İstanbul 28.12.2018
Sistem uzmanı İstanbul 09.02.2019

 


Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri ...