Şekerbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2022)


1953 yılında tarımsal sanayiyi destekleme amacıyla kurulan Şekerbank, günümüzde hala çiftçilerin ve esnafların dostudur. Herhangi bir sorunuz olduğunda ya da sorun yaşamanız durumunda Şekerbank müşteri hizmetleri, 7/24 telefon üzerinden destek sağlamaktadır. Bugün ise kısa yoldan ilgili yetkiliye nasıl bağlanabileceğinizi anlatmak istiyoruz.

şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

şekerbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020

273 şube, 9 bölge müdürlüğü ile ülkemizdeki en büyük bankalar arasında yer alan Şekerbank, iletişim için 444’lü numara ve 0850’li numara üzerinden destek vermektedir.

Şekerbank 444’lü numarası: 444 78 78

Şekerbank 0850’li numarası: 0850 222 78 78

 


Şekerbank Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak Şekerbank çağrı merkezine bağlanmak için yukarıdaki 2 numaradan birini arayın.
  • Ardından Sizden istenen kart numarası, TC kimlik numara bilgisini girin ve operatörün konuşmasının bitmesini bekleyin. Bir süre sonra otomatik olarak yetkiliye bağlanacaksınız.

Gördüğünüz üzere diğer bankalara kıyasla Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanmak çok daha kolay. Bu kısa yol ile bağlanma sistemi değişirse 2020 yılında da yazımızı güncellemeye gayret göstereceğiz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...