Anasayfa » Bankalar » Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal işletme ve bireysel kullanıcılara hizmet götürmeye çalışmıştır.

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

şekerbank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Ülkemizin hemen hemen her köşesinde bulunan şubeleri üzerinden hizmet vermeye çalışan banka, gelirinin büyük bir bölümünü almış olduğu işlem ücretlerine borçludur. Bu yazımız içerisinde Şekerbank’ın 2019 yılında geçerli olacak işlem ücretlerine bakmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

Şekerbank Havale Ücreti 2019

Şekerbank müşterileri, bankanın kendi içerisinde yapılan havale işlemleri ufak miktarlarda işlem ücreti ödemek durumundadırlar. Mobil bankacılık üzerinden havale işlemi yapan kişiler 2 TL, internet bankacılığını kullanan kişiler ise 2.25 TL işlem ücreti ödemek durumundadırlar. Bununla birlikte ATM’den havale gönderiminde bulunan kişiler 7.5 TL, şube kanalı üzerinden havale talimatı veren kişilerden ise 15 TL ile 65 TL arasında bir ücret alınmaktadır.

Şekerbank EFT Ücreti 2019

Farklı bir bankanın müşterisine yapılacak EFT işlemlerinde ise oldukça değişik işten ücret politikası güdülmektedir. Şekerbank müşterileri; Şube kanalı üzerinden hesaptan hesaba EFT talimatı vermeleri durumunda 35.7 TL, hesaptan isme EFT talimatı vermeleri durumunda ise 42 TL işlem ücreti öderler. ATM’den EFT talimatı veren müşteriler 10 TL, mobil bankacılık üzerinden EFt talimatı veren kişiler 4 TL internet bankacılığını kullanan kişiler ise 5 TL işlem ücreti ödemektedirler.

Şekerbank Hesap İşletim Ücreti 2019

Şekerbank, hesap işletim ücreti alan nadir bankalardan birisidir. Her 3 ayda bir olarak alınan 26,25 TL yıllık toplamda 105 TL’ye tekabül etmektedir. Yasal haklarınızı kullanarak bu ücreti ödemek zorunda olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...