Şekerbank Çalışma Saatleri 2022 (Açılış – Kapanış)


Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker pancarı üreticilerinin finansal açıdan yaşadığı sıkıntıları çözmek için hizmette bulunuyordu.

şekerbank çalışma saatleri 2019

şekerbank çalışma saatleri 2019

1956 yılında ismini Şekerbank olarak değiştiren kurum, 1993 yılında almış olduğu bir kararla özel banka statüsüne yükselmiştir.

 

Bu tarihten itibaren hizmetlerini hem bireysel hem de kurumsal tüketicilere açan banka, şubeleri üzerinden belirli saatler aralığında hizmet vermektedir. Şekerbank çalışma saatleri konusunda alınan kararlardan da bahsedecek olursak;

Şekerbank Mesai Saatleri 2019

  • Açılış Saati: 09:00 – 12:30
  • Öğle Tatili: 12:30 – 13:30
  • Kapanış Saati: 13:30 – 17:00

 


Toplamda yurtiçinde 273 adet şubesi bulunan Şekerbank, sadece hafta içi şubeleri üzerinden hizmet vermektedir. 81 il merkezinde bulunan şubeler sayesinde tüketicilerin bankacılık işlemlerine aracılık eden Şekerbank, müşterilerine ancak mesai saatleri dahilinde yardımcı olmaya çalışıyor. Hafta sonları kesinlikle çalışmayan Şekerbank, mesai dışında çağrı merkezleri ve mobil uygulama üzerinden destek vermeye devam ediyor.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...