Quick Abdest Benzeri Siteler – Müzik Sesi


Quick Abdest Abdestlendin tarzı espirili bir yaklaşımla bir site oluşturulmuş. Siteye girerek geyik olması açısından hızlı abdest alabilirsiniz mantığı hakim. Özellikle oyun ve arkadaş grupları arasında espirilere konu olan bir web sitesidir. Bu yazımızda sizler için bu tarz eğlenceli vakit geçirebileceğiniz siteleri bir araya getireceğiz.

Quick Abdest Müzik Sesi

Özellikle bu site için merak edilen konuların başında Quick Abdest Müzik sesi gelmektedir. Sizler için araştırdık ve aşağıda video linki bırakıyorum girip izleyebilirsiniz.

Quick Abdest Benzeri Siteler  Benzeri Siteler

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için size önerebileceğimiz sitelerle devam edelim isterseniz.

1- pointerpointer.com

Siteye girdikten sonra yapmanız gereken tek şey imleci hareket ettirmek. Site size imlecinizin yerini gösteren fotoğraflar çıkartacaktır.


2- EmuOS

Bu siteye girince 3 seçenek ile karşılaşacaksınız.  “Windows 98”, “Windows 95” ve “Windows Me” seçim yaparak devam edin daha sonra karşınıza seçtiğiniz işletim sistemi ile ilgili oyunlar çıkacak.

3- www.framesynthesis.com/drivingsimulator/maps/

Araba ve seyahat size göreyse bu siteye bayılacaksınız.

4- weavesilk.com

Bu site ile Neon efektler ile özel resimler oluşturabilirsiniz.

5- drawastickman.com

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*