QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (2019)


Bireysel bankacılık işlemleri konusunda birçok kişinin ilk tercih ettiği bankalar arasında yer almakta. Bankacılık işlemleri konusunda birçok komisyonu kaldırmasından dolayı müşterilerinin kalbinde taht kuran banka, vermiş olduğu kredi kartı hizmetleri ile de ön plana çıkmakta.

qnb finansbank kredi kartı başvurusu 2019

qnb finansbank kredi kartı başvurusu 2019

Banka bünyesinde her kesim için ayrı olarak geliştirilen kredi kartları, ihtiyaçları karşılama konusunda oldukça başarılı görünüyor. QNB Finansbank üzerinden kredi kartı almak isteyen kişilerin yapması gerekenlerden bahsedecek olursak;

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birden fazla kategoride hizmet veren Finansbank; kredi kartı başvurularını farklı kanallar üzerinden almaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler aşağıdaki alt başlıklardan devam edebilirler.

CardFinans Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank tarafından tüm müşterilerin kullanımına açılan CardFinans, her ay 1 kereye mahsus 100 TL tutarındaki harcamanın ödemesini 1 ay ileriye atmaktadır. Bu kredi kartı ile yapacağınız tek işlem alışverişleri daha sonradan banka ile iletişime geçerek 12 aya kadar vadeli bir şekilde taksitlendirebilirsiniz. CardFinans başvurusunda bulunmak isterseniz BU bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

CardFinans Xtra Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yurtdışına sürekli çıkış yapan QNB Finansbank müşterileri için geliştirilmiş olan CardFinans Xtra, başta havaalanları olmak üzere yurtdışında sınırsız alışverişler yapmanıza olanak sağlıyor. Sıklıkla havaalanlarında kalan birisi iseniz BU bağlantı üzerinden Xtra başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.


CardFinans Emekli Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emekli maaşını QNB Finansbank üzerinden alan kişiler için de özel bir kredi kartı oluşturulduğunu görmekteyiz. Emeklilere özel olarak tasarlanan bu kart ile eğitim, sağlık, gıda gibi alanlarda yapılan alışverişlerde 15 TL indirim kazanabilirsiniz. Başvuru için EMEKLİ yazıp 2273’e mesaj göndermeniz durumunda kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

CardFinans Xclusive Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yurtdışında yaşayan QNB Finansbank müşterileri için tasarlanan bu kredi kartı, araç kiralama, uçak ve otobüs bileti alma işlemlerinde kullanılmakta. Başvuru için BU bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

CardFinans Fix Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aynı anda hem banka kartı hem de kredi kartına sahip olmak isteyen kişiler için geliştirilmiş olan Fix kart, 90 TL’ye kadar temassız ödeme desteklemesinden dolayı tercih edilmekte. Bu kredi kartına sahip olmak isteyen kişiler BU bağlantıyı ziyaret edebilirler.

CardFinans GO Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

18-24 yaş arası gençler için geliştirilen GO, düşük limite sahip olmasından dolayı tercih edilmekte. Eşleriniz, çocuklarınız için bu kart başvurusunda bulunmak istiyorsanız BU bağlantıya tıklayınız.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yukarıdaki adımlar üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunan kişiler, başvurularının durumunu artık online ortamlar üzerinden takip edilebilmektedir. BU bağlantı, kart başvurunuz hakkında anlık olarak bilgiler vermektedir.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Bir yorum

  1. Yabancı öğrencilere kredi çıkıyor mu?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın ...