Anasayfa » Bankalar » QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından birisi olan QNB, geçtiğimiz yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank’ı satın alarak hizmetlerine oldukça geniş bir coğrafya üzerinde sürdürmeye çalışmaktadır.

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

qnb finansbank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) QNB Finansbank, milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olup birçok kişi tarafından da merak edilmektedir. Bu yazımız içerisinde QNB Finansbank ile çalışmak isteyen kişiler için banka tarafından alınan ücretler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

QNB Finansbank EFT Ücreti 2019

QNB Finansbank müşterileri, şubeleri üzerinden EFT yapmak istemeleri durumunda şu ücretleri ödemek durumundadırlar; hesaptan hesaba 60 TL, hesaptan isme 60 TL ile 450 TL arasında değişen bir ücret alınmaktadır. İnternet şubesini kullanmak isteyen kişiler 6,25 TL, cep şubesini kullanan kişiler ise 6,25 TL ücret ödemektedirler. ATM’den yapılacak EFT işlemlerinde ise 18 TL masraf ücreti alınmaktadır. QNB Finansbank’ın dijital bankası Enpara’yı kullanan kişiler EFT işlemlerine herhangi bir ücret ödemezler.

QNB Finansbank Havale Ücreti 2019

QNB Finansbank müşterileri, Havale yapmak istemeleri durumunda; şube seçeneği tercih ederler ise 55 TL – 500 TL arası bir ücret ödemek durumundadırlar. İnternet şubesi tercih edilmesi durumunda 2.75 TL, ATM’den havale yapılmak istenmesi durumunda ise 9 TL ücret ödenmektedir. Yine Enpara kullanıcılarının havale işlemlerine bir ücret ödemediğini söyleyebiliriz.

QNB Finansbank Hesap İşletim Ücreti 2019

QNB Finansbank için hesap işletim ücreti konusuna da değinecek olursak; banka her 3 ayda bir olmak üzere müşterilerinden hesap işletim ücreti almaktadır. Her 3 ayda bir alınan 38.25 TL yıl sonunda müşterilere 153 TL olarak yansımaktadır.

QNB Finansbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4.5 (90%) 2 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık ...