QNB Finansbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2022


ATM’leri üzerinden müşterilerine 7/24 para çekme olanağı tanıyan Finansbank, gün içerisinde çekilecek para tutarına bazı kısıtlamalar getirmektedir.

qnb finansbank atm günlük para çekme limiti 2019

qnb finansbank atm günlük para çekme limiti 2020

(Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Gerek güvenlik gerekse ATM içerisinde herkese yetecek para bulunması için her hesaba günlük 1,500 TL para çekme limiti vermektedir. Normal şartlar altında belirtilen tutarı günlük yapılan işlemler için yeterli olduğu ifade edilmekte.

 

Olumlu ya da olumsuz bazı durumlardan ötürü QNB Finansbank hesabınızdan 1,500 TL üzerinde bir para çekme ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin akıllarına ilk olarak limit yükseltme işlemi gelmektedir. Hemen hemen tüm bankaların müşterileri için limit yükseltme servisinin bulunduğu görülmekte.

QNB Finansbak Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2022

Her banka hemen hemen müşterilerinin ATM üzerinden çekebileceği limit üzerinde artışlar meydana getirmektedir. QNB Finansbank, bu durumun dışına çıkarak müşterilerine herhangi bir şekilde para çekme limit artışı vermemektedir. Belirtilen 1,500 TL para çekme limiti üzerinde bir ihtiyaç olması durumunda QNB Finansbank şubeleri üzerinden istediğiniz tutarda para çekiminde bulunabilirsiniz.


4/5 - (1 Oy)

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

sicil affı sonrası kredi veren bankalar

Sicil Affından Yararlananlara Kredi Veren Bankalar 2023

27 Ocak itibariyle yürürlüğe giren sicil affı sayesinde artık sicil bozuk olanların kredi alma şansları ...