Anasayfa » Bankalar » QNB Finansbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

QNB Finansbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


ATM’leri üzerinden müşterilerine 7/24 para çekme olanağı tanıyan Finansbank, gün içerisinde çekilecek para tutarına bazı kısıtlamalar getirmektedir.

qnb finansbank atm günlük para çekme limiti 2019

qnb finansbank atm günlük para çekme limiti 2019

(Bu yazı 29.06.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Gerek güvenlik gerekse ATM içerisinde herkese yetecek para bulunması için her hesaba günlük 1,500 TL para çekme limiti vermektedir. Normal şartlar altında belirtilen tutarı günlük yapılan işlemler için yeterli olduğu ifade edilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar 

Olumlu ya da olumsuz bazı durumlardan ötürü QNB Finansbank hesabınızdan 1,500 TL üzerinde bir para çekme ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin akıllarına ilk olarak limit yükseltme işlemi gelmektedir. Hemen hemen tüm bankaların müşterileri için limit yükseltme servisinin bulunduğu görülmekte.

QNB Finansbak Günlük Para Çekme Limitini Artırma 2019

Her banka hemen hemen müşterilerinin ATM üzerinden çekebileceği limit üzerinde artışlar meydana getirmektedir. QNB Finansbank, bu durumun dışına çıkarak müşterilerine herhangi bir şekilde para çekme limit artışı vermemektedir. Belirtilen 1,500 TL para çekme limiti üzerinde bir ihtiyaç olması durumunda QNB Finansbank şubeleri üzerinden istediğiniz tutarda para çekiminde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...