Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Odeabank, düşük faizli kredi sunması ve teknolojiyi en etkin şekilde kullanmasıyla bilinen bir bankadır. Yaşadığınız sorunlarda müşteri hizmetlerine beklemeden, direk bağlanmak isteyebileceğinizi düşünerek kendi bulduğumuz bu kısa yolu sizinle paylaşıyoruz.

odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020

2012 yılında ilk defa faaliyete geçen Odeabank Lübnan merkezli Bank Audi’ye aittir ve yeni kurulması sebebiyle henüz gelişmeye başlamış ancak yaptığı kampanyalar ile öne çıkan bir bankadır. 2020 yılında da odeabank müşteri temsilcisine 444 8 444 numarası üzerinden ulaşabiliyorsunuz. 444’lü numarasına ek olarak 0850’li numarası da (0850 222 8444) aktif olarak kullanılıyor.

 

Odeabank Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • Yukarıdaki 444’lü ya da 0850’li numaralardan birini arayarak çağrı merkezine bağlanın.
  • Bankacılık işlemleri için önce “2” tuşuna basın, ardından “0” tuşuna basın. (Tuşları basarken seri basmamaya özen gösterin)

Eğer sıra yoksa birkaç dakika içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Ayrıca belirtmeden geçmeyelim; Bankalar yoğunluk oluşmaması açısından bu kısa yol bağlanma tuşlarını sık sık değiştiriyorlar. Eğer numaralarda değişim olursa ve yazıdaki tuşlara basarak direk bağlanamıyorsanız yorumlarda belirtiniz, ben elimden geldiğince hızlı güncellemeye çalışacağım.


4/5 - (1 Oy)

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

sicil affı sonrası kredi veren bankalar

Sicil Affından Yararlananlara Kredi Veren Bankalar 2023

27 Ocak itibariyle yürürlüğe giren sicil affı sayesinde artık sicil bozuk olanların kredi alma şansları ...