Anasayfa » Bankalar » Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri yapmalarına izin veriyor.

odeabank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

odeabank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

Yapılan her işlem üzerinden belirli bir komisyon ücreti alan banka, gelirinin büyük bir bölümü buradan gelen paralardan oluşturuyor. 2019 yılı için Odeabank işlem ücretlerinden bahsedecek olursak 3 alt başlıkta incelememiz gerekir. Gelin başlayalım.

Sponsorlu Bağlantılar 

Odeabank Havale Ücreti 2019

Odeabank müşterileri, şube üzerinden havale yapmak istemeleri durumunda minimum 25 TL gibi bir işlem ücreti ödemek durumundadırlar. Bununla beraber mobil ve internet bankacılığını kullanan müşterilerin ise 4 TL gibi bir işlem ücreti ödediklerini görüyoruz. ATM seçeneği kullanmak isteyen kişiler ise gönderecekleri tutara göre 4 TL ile 8 TL arasında bir ücret ödemektedirler.

Odeabank EFT Ücreti 2019

Bak bir bankaya EFT talimatı ile para göndermek isteyen Odeabank müşterileri, yine birçok kanal seçeneğini kullanabilirler. Şube üzerinden EFT işlemi başlatmak isteyen müşteriler yapacakları her işlem için 40 TL gibi bir Ücret ödemek durumundadırlar. İnternet ve mobil bankacılık seçeneği üzerinden EFT talimat işlemi verilmesi durumunda ödenen ücretin 4 TL olduğunu görüyoruz. ATM üzerinden EFT işlemi vermek isteyen Odeabank müşterileri bu işlem için 5 TL ücret ödemek durumundadırlar.

Odeabank Hesap İşletim Ücreti 2019

Bireysel hesaplar her 3 ayda bir olmak üzere 24 TL gibi bir hesap işletim ücreti ödemek durumundadırlar. Odeabank, her müşterisi üzerinden yıllık toplamda 96 TL gibi bir hesap işletim ücreti almaktadır.

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...