Anasayfa » Bankalar » Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine para transferleri yapmalarına izin veriyor.

odeabank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

odeabank havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

(Bu yazı 07.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.) Yapılan her işlem üzerinden belirli bir komisyon ücreti alan banka, gelirinin büyük bir bölümü buradan gelen paralardan oluşturuyor. 2019 yılı için Odeabank işlem ücretlerinden bahsedecek olursak 3 alt başlıkta incelememiz gerekir. Gelin başlayalım.

Sponsorlu Bağlantılar 

Odeabank Havale Ücreti 2019

Odeabank müşterileri, şube üzerinden havale yapmak istemeleri durumunda 30 TL  – 425 TL gibi bir işlem ücreti ödemek durumundadırlar. Bununla beraber mobil ve internet bankacılığını kullanan müşterilerin ise 4,9 TL gibi bir işlem ücreti ödediklerini görüyoruz. ATM seçeneği kullanmak isteyen kişiler ise gönderecekleri tutara göre 4,9 TL ile 9,8 TL arasında bir ücret ödemektedirler.

Odeabank EFT Ücreti 2019

Bak bir bankaya EFT talimatı ile para göndermek isteyen Odeabank müşterileri, yine birçok kanal seçeneğini kullanabilirler. Şube üzerinden EFT işlemi başlatmak isteyen müşteriler yapacakları her işlem için 49 TL arasında 600 TL bir ücret ödemek durumundadırlar. İnternet ve mobil bankacılık seçeneği üzerinden EFT talimat işlemi verilmesi durumunda ödenen ücretin 4,9 TL olduğunu görüyoruz. ATM üzerinden EFT işlemi vermek isteyen Odeabank müşterileri bu işlem için 6 TL ücret ödemek durumundadırlar.

Not: Havale ve EFT ücretleri Odeabank’ta 50 bin TL altı ve üstü olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Ben 50 bin TL altı için tutarları yazdım. 50 bin TL üzeri havale veya EFT yapacaksanız ödeyeceğiniz işlem ücreti 2 katına çıkmaktadır. Yani 4,9 TL değil de 9,8 TL olacaktır.

Odeabank Hesap İşletim Ücreti 2019

Bireysel hesaplar her 3 ayda bir olmak üzere 22 TL gibi bir hesap işletim ücreti ödemek durumundadırlar. Odeabank, her müşterisi üzerinden yıllık toplamda 88 TL gibi bir hesap işletim ücreti almaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

ing bank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

ING Bank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, geliştirmiş olduğu teknolojiler ile artık ...