2022 Yılında Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar


Hangi bankaya giderseniz gidin ihtiyaç, konut ya da araç kredisi çekmek istediğinizde sizden gelir belgesi ya da maaş bordrosu istendiğini göreceksiniz.

maaş bordrosuz kredi veren bankalar

maaş bordrosuz kredi veren bankalar 2019

2017 yılında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurulu tarafından yapılan bazı düzenlemeler sonucunda ev hanımlarına, kredi sicili bozuk olanlara kredi verilme durumu getirilmiş, bu kapsamda bazı krediler için maaş bordrosu aranma şartının kaldırılması planlanmıştır. Eğer belgelenebilir bir gelire sahip değilseniz 2019 maaş bordrosuz kredi veren bankalar tam da size göre.

 

Maaş bordrosuz kredi alabilmek için bankalara bazı taahhütler verilmesi gerekmektedir. Bunlar; herhangi bir taşınamaz malı ipotek ettirmek, maaşlı bir kişiyi kefil göstermek ya da ödemelerinizi yapabileceğiniz bir kaynak göstermektir. Bu bağlamda kendinize uygun bir taahhüt ayarladı iseniz kredi veren bankalar listesine geçelim;

 


 

  • Garanti Bankası – İlk Kredim
  • Türkiye Ekonomi Bankası – Hazır Nakit
  • İNG Bank – Eski Köye Yeni Adet
  • Odeabank

Bankaları tamamen maş bordrosu olmayan kişilere ihtiyaçları doğrultusunda belirli miktarlarda kredi vermeye çalışmaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

Ziraat Bankası Combo Kumbara Nedir?

2018 yılının şubat ayında tüm kredi kartı ve banka kartlarında düzenlemeye giden Ziraat Bankası müşterilerine ...