Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Her banka gibi telefondan destek 7/24 destek alabileceğiniz Kuveyt Türk’ün müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen meşakkatli olabiliyor. Bu sebepten 2 adımda en kısa yoldan ilgili yetkiliye nasıl bağlanabileceğinizi anlatmak istedik.

kuveyt türk müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

kuveyt türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

386 adet şube ile aktif olarak ülkemizde yer alan bankalardan olan Kuveyt Türk’ün 3 milyondan fazla müşterisi bulunuyor. 2020 yılında da 444’lü ve 0850’li olmak üzere iki farklı numaradan çağrı merkezine bağlanabildiğiniz Kuveyt Türk’e ulaşabileceğiniz numaralar şunlardır;

 

444’lü numara: 444 0 123

0850’li numara: 0850 251 0 123


Eğer Senin Bankan kullanıyorsanız: 0850 251 0 123

Kuveyt Türk Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • Önce yukarıda belirtilen numaralardan birini arayın.
  • Ardından ilk olarak “2” tuşuna daha sonra ise “6” tuşuna basınız.

Bağlantı işleminiz o anki yoğunluğa göre ortalama 1-10 dakika arasında sürebilir. Eğer yukarıdaki tuşlamalarda değişiklik varsa, yani bağlanamıyorsanız o halde şu yolu izlemelisiniz.

Ana menüde iken sırasıyla: Bankacılık İşlemleri İçin – -> Müşteri Temsilcisine Bağlanmak İçin

Diğer bankalar gibi Kuveyt Türk bankası da zaman zaman direk bağlanmak için paylaştığımız bu kısa yol tuşlarını değiştirebiliyor. Bu yüzden yukarıdaki yolu da kullanabilirsiniz.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal ...