Kredi Veren Banka Harici Kurumlar (2020)


Kredi notunun düşüklüğü nedeni ile bankalar üzerinden kredi almanız neredeyse imkansız ise alternatif arayışlarınızın olması oldukça doğal. Günümüzde her insanın belirli bir miktarda borcu ya da nakit ihtiyacı olmakta.

kredi veren banka harici kurumlar 2019

kredi veren banka harici kurumlar 2020

Bu gibi durumlarda bankalardan gerekli desteğin alınamaması farklı arayışların incelenmesine neden olmakta. Tefeci gibi seçeneklerden kesinlikle uzak durulmasını dile getirerek Kredi veren banka harici kurumlar hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.

 

2020 Yılında Bankalar Dışında Kredi Veren Kurumlar Hangileri?

Bankalardan gerekli maddi desteği alamayan kişilere nakit ihtiyaçlarını çözebilecek alternatif kuruluşlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu kuruluşlar;


  • Yabancı bankaların ülkemizde bulunan yerel temsilcilikleri
  • Tamamen yasal olarak faaliyet gösteren faktöring şirketleri (Günümüzde birçok banka ve özel şirketin faktöring hizmetleri bulunmaktadır.)
  • Finansman şirketleri ve finans kuruluşları (Ülkemizde 14 adet bu alanda hizmet veren kuruluş bulunmaktadır.)
  • Yasal olarak faaliyet gösteren Finansal kiralama kuruluşları (Şeker Finans, Pamuk Finans vb.)
  • Aktif olarak ülkemizde faaliyet gösteren Holdinglerin büyük bir bölümü maddi açıdan zor günler yaşayan kişilere kredi yolu ile destek olmaya çalışmaktadır.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

vakıfbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Vakıfbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Vakıfbank, kamuya ait bir banka olmasından dolayı her yıl milyonlarca kişinin bankacılık işlemlerini yerine getirmeye ...