KoronaVirüs Kredisi Veren Bankalar (2022 Güncel)


Hayatımızın bir parçası olan ve onunla yaşamaya alışmamız gerektiği gerçeğini bildiğimiz bir virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde birçok kişinin ekonomik durumu da olumsuz etkilenmiş durumda. KoronaVirüs kredisi veren bankalar hakkında bir araştırma yapmak istedim ve gerçekten bu zor günlerde kredi veren bankaları bir araya getirdim.

KoronaVirüs Kredisi Veren Bankalar

KoronaVirüs Kredisi Veren Bankalar

Kimler Tüketici Kredisi Çekebilir?

İşten çıkmış olabilir veya kısa süreli çalışma durumuna geçmiş olabilirsiniz. Ödemelerinizde zorluk çekiyorsanız eğer kredi aldığını bankaya giderek yapılandırma veya vade uzatma seçeneklerine bakabilirsiniz. Eğer çalışmaya devam ediyor ve ilerleyen günler ne getirir bilmediğiniz için köşeye para atmak isterseniz faizler daha da yükselmeden harekete geçmelisiniz. Konumuzda en uygun faizli kredi veren bankaları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra güncel faiz ve aklınıza takılan konuları yine konu altından yorum yaparak sorarsanız cevaplamaya çalışırım.

KoronaVirüs Kredisi Veren Bankalar

Başta devlet bankaları olmak üzere diğer özel bankalarda müşterilerine kredi vermeye devam etmektedir. Ziraat bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası devlet destekli kredi vermeye devam ediyor mu? Göz atalım. Bildiğiniz üzere pandemi döneminde 10.000 TL’ye kadar 6 ay geri ödemesiz düşük faizden kredi imkanı veren devlet bankaları bu kampanyaya geçtiğimiz aylarda son vermişti. Buna benzer bir kampanya henüz yok ama vakaların da artmasıyla birlikte tekrar bu tarz bir kampanya gelebilir.

Tüketici Kredisi Güncel Faiz Oranları

Kredi faizleri kademeli olarak artmaya devam ediyor şuan için 1.32 ile devlet bankalarından kredi alabilirsiniz.

  • 20.000 TL Kredi başvurusu yapmanız durumunda
  • Aylık ödemeniz: 727 TL Olacaktır.
  • Faiz oranı: 1.28
  • Toplam geri ödeme miktarı: 26.200 TL Civarında olmaktadır.

Kredi Çekerken Bunlara Dikkat

Kredi başvurusu yaparken internet üzerinden şahıslar üzerinden hareket etmeyiniz. Ülkemizde çok yüksek faizlerle insanları kandıran birçok tefeci bulunmaktadır. Hem paranızdan hem sicilinizden olmayınız. Sadece devlet ve resmi özel bankaları tercih ediniz. Çıkmayan kredi çıkartılır gibi reklamlara aldırış etmeyiniz.


Oy Kullan! post

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar hangileri

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023

Bu konumuzda sizlere İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023 hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Ülkemizde, ...