Anasayfa » Bankalar » KOBİ ve Esnaflara Nefes Kredisi Veren Bankalar (2019)

KOBİ ve Esnaflara Nefes Kredisi Veren Bankalar (2019)

Sponsorlu Bağlantılar


2019 Yılı Nefes kredisi için yetkililer detayları açıkladı. Bugün bu yazımızda, hangi bankaların nefes kredisi verdiğinden ve diğer bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğim.

kobi ve esnaflara nefes kredisi veren bankalar 2019

kobi ve esnaflara nefes kredisi veren bankalar 2019

%0,99 faiz oranıyla yararlanabildiğiniz nefes kredisi için en fazla 200 bin lira alabiliyorsunuz. 12 ay vadeli olarak belirlense de ödemelere 6 ay sonra başlayacağınız düşünüldüğünde toplam 18 aylık bir vade süresi mevcuttur diyebilirim.
2016, 2017, 2018 ve şimdi de 2019 yılında verilmeye başlanacak olan nefes kredisi için aşağıdaki bankalara başvuru yapabiliyorsunuz.
Hangi Bankalar Nefes Kredisi Veriyor?

Sponsorlu Bağlantılar  1. Ziraat Bankası, Ziraat Katılım
  2. Vakıfbank, Vakıf Katılım
  3. Denizbank
  4. Halkbank

Bilmenizi istediğim diğer bilgilere gelirsek;

  • Nefes Kredisini alırken 250 TL Banka’ya, 250 TL KGF’ye ve KGF’nin size kefil olduğu kredi tutarının %0,50 kadar da kefalet komisyonu vereceksiniz.
  • TOBB üyesi bir Oda’ya üye olmanız, kobi olmanız, en az 1 yıldır faaliyet gösteriyor olmanız, bu kredi fırsatından yararlanmak isteyenler için şart koşuluyor.

2019 yılı içinde esnaflar ve kobiler için adeta “nefes aldıran” bir çözüm olan nefes kredisi veren bankalar ve diğer bilinmesi gereken detaylar bunlardır. Gelişme olduğunda güncelleyeceğim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...