Anasayfa » Bankalar » KOBİ ve Esnaflara Nefes Kredisi Veren Bankalar (2018)

KOBİ ve Esnaflara Nefes Kredisi Veren Bankalar (2018)

Sponsorlu Bağlantılar


2018 Yılı, 2 Nisan Pazartesi günü verilmeye başlanacak olan Nefes kredisi için yetkililer detayları açıkladı. Bugün bu yazımızda, hangi bankaların nefes kredisi verdiğinden ve diğer bilmeniz gerekenlerden bahsedeceğim.

kobi ve esnaflara knefes kredisi veren bankalar

kobi ve esnaflara knefes kredisi veren bankalar (2018)

%0,99 faiz oranıyla yararlanabildiğiniz nefes kredisi için en fazla 200 bin lira alabiliyorsunuz. 12 ay vadeli olarak belirlense de ödemelere 6 ay sonra başlayacağınız düşünüldüğünde toplam 18 aylık bir vade süresi mevcuttur diyebilirim.
2016, 2017 ve şimdi de 2018 yılında verilmeye başlanacak olan nefes kredisi için aşağıdaki bankalara başvuru yapabiliyorsunuz.
Hangi Bankalar Nefes Kredisi Veriyor?

Sponsorlu Bağlantılar  1. Ziraat Bankası, Ziraat Katılım
  2. Vakıfbank, Vakıf Katılım
  3. Denizbank
  4. Halkbank

Bilmenizi istediğim diğer bilgilere gelirsek;

  • Nefes Kredisini alırken 250 TL Banka’ya, 250 TL KGF’ye ve KGF’nin size kefil olduğu kredi tutarının %0,50 kadar da kefalet komisyonu vereceksiniz.
  • TOBB üyesi bir Oda’ya üye olmanız, kobi olmanız, en az 1 yıldır faaliyet gösteriyor olmanız, bu kredi fırsatından yararlanmak isteyenler için şart koşuluyor.

2018 yılı içinde esnaflar ve kobiler için adeta “nefes aldıran” bir çözüm olan nefes kredisi veren bankalar ve diğer bilinmesi gereken detaylar bunlardır. Gelişme olduğunda güncelleyeceğim.

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları 2018

Emekli Maaşı Banka Değişikliği Kampanyaları 2018

Sponsorlu Bağlantılar Son gelen analizlere göre ülkemizde bulunan emekli sayısının 12 milyondan fazla olduğunu görmekteyiz. ...