Anasayfa » Bankalar » Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Kartı Veren Bankalar (2019)

Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Kartı Veren Bankalar (2019)

Sponsorlu Bağlantılar


Daha önce kredi veya kredi kartı borcunu ödemeyip kırmızı kalem yiyenler için faydalı olduğunu düşündüğümüz bir konuya değineceğiz. Kırmızı kalem yiyen kişilere kredi kartı veren bankaları liste halinde size sunacağız.

kırmızı kalem yiyenlere kredi kartı veren bankalar 2019

kırmızı kalem yiyenlere kredi kartı veren bankalar 2019

Normal şartlarda, kredi veya kredi kartı borcunuzu ödemeniz için bankanız size 90 gün süre tanır. Bu süre sonunda borcunuzu ödemezseniz gecikme faizi uygulanır ve kredi notunuz düşüşe geçer. Eğer bu sürecin sonunda yine borcunuzu ödememişseniz banka size 1 hafta ekstra süre tanır. Bu 1 hafta içinde borcunuzu ödemezseniz hukuki süreç başlar ve idari takibe girersiniz ve kırmızı kalem yersiniz. Kısaca, 90 gün + 1 hafta süre içinde kredi veya kredi kartı borcunuzu ödemediğiniz takdirde kırmızı kalem cezası alırsınız.

Sponsorlu BağlantılarKırmızı kalem yiyen kişilerin bankalardan kredi alma ihtimalleri çok düşüktür, kredi kartı almak ise biraz daha kolaydır. Sizin için araştırmalarımız sonucunda bulduğumuz, kırmızı kalem yedikten sonra kredi kartı veren bankalar şunlardır;

  • Odeabank
  • Finansbank
  • Ziraat Bankası
  • Denizbank

Yukarıdaki bankalar, 2019 yılı için kırmızı kalem yiyip kredi kartı aldığını donanım haber gibi forumlarda söyleyen kişilerin paylaştığı bankalardır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

qnb finansbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Odeabank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Sponsorlu Bağlantılar Özel bankalar arasında olmasına karşın milyonlarca kullanıcısı bulunan Odeabank, vadesiz hesaplar üzerinden müşterilerine ...