Anasayfa » Bankalar » Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Kartı Veren Bankalar (2018)

Kırmızı Kalem Yiyenlere Kredi Kartı Veren Bankalar (2018)

Sponsorlu Bağlantılar


Daha önce kredi veya kredi kartı borcunu ödemeyip kırmızı kalem yiyenler için faydalı olduğunu düşündüğümüz bir konuya değineceğiz. Kırmızı kalem yiyen kişilere kredi kartı veren bankaları liste halinde size sunacağız.

kırmızı kalem yiyenlere kredi kartı veren bankalar 2018

kırmızı kalem yiyenlere kredi kartı veren bankalar 2018

Normal şartlarda, kredi veya kredi kartı borcunuzu ödemeniz için bankanız size 90 gün süre tanır. Bu süre sonunda borcunuzu ödemezseniz gecikme faizi uygulanır ve kredi notunuz düşüşe geçer. Eğer bu sürecin sonunda yine borcunuzu ödememişseniz banka size 1 hafta ekstra süre tanır. Bu 1 hafta içinde borcunuzu ödemezseniz hukuki süreç başlar ve idari takibe girersiniz ve kırmızı kalem yersiniz. Kısaca, 90 gün + 1 hafta süre içinde kredi veya kredi kartı borcunuzu ödemediğiniz takdirde kırmızı kalem cezası alırsınız.

Sponsorlu BağlantılarKırmızı kalem yiyen kişilerin bankalardan kredi alma ihtimalleri çok düşüktür, kredi kartı almak ise biraz daha kolaydır. Sizin için araştırmalarımız sonucunda bulduğumuz, kırmızı kalem yedikten sonra kredi kartı veren bankalar şunlardır;

  • Odeabank
  • Finansbank
  • Ziraat Bankası
  • Denizbank

Yukarıdaki bankalar, kırmızı kalem yiyip kredi kartı aldığını donanım haber gibi forumlarda söyleyen kişilerin paylaştığı bankalardır.

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

en yüksek vadeli hesap faizi veren bankalar 2018

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Bankalar 2018

Sponsorlu Bağlantılar Belirli bir miktarda ki birikimleri değerlendirmenin en iyi yollarından birisi de vadeli hesap ...