Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2022)


24 bini aşkın çalışan sayısı ile ülkemizin ticari ve bireysel bankacılık hizmeti sunan en büyük Bankası, İş Bankası, müşterilerine 7/24 telefon üzerinden destek vermektedir. Çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler için, bugün sadece 2 adımda bunu nasıl yapabileceğinizi anlatmak istedim.

iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

iş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020

1300‘ü aşkın şubesi 6000‘i aşkın ATM’si bulunan İş bankası ulu önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında kurulmuş ve günümüzde hala aktif olarak hizmet vermektedir.

 

0850’li ve 444’lü olmak üzere 2 numaradan müşteri temsilcinize bağlanabiliyorsunuz. İşte o numaralar;

İş Bankası 0850’li numara: 0850 724 0724


İş Bankası 444’lü numara: 444 02 02

İş bankası Müşteri Temsilcisine 2 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak yukarıdaki 2 numaradan birisini arayın ve çağrı merkezine bağlanın.
  • İkinci olarak operatörün konuşmaya başlamasının ardından “0” tuşuna basın ve sizden istenen müşteri numaranız ve müşteri şifrenizi girin, ya da TC Kimlik bilginiz ile direkt bağlanabilirsiniz.

Yoğunluğa bağlı olarak dakikalar içerisinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İş bankası çağrı merkezine bağlanmak için en kısa yol budur, 2020 yılında tuşlarda herhangi bir değişme olursa yazıyı güncellemeye çalışacağız.

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

teb havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

TEB Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2022

Türkiye’nin ekonomi bankası olmak isteyen TEB, atmış olduğu adımlar doğrultusunda müşteri potansiyelini her geçen gün ...