Anasayfa » Bankalar » İş Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

İş Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Türkiye’nin en büyük özel bankası olma unvanına sahip olan Türkiye İş Bankası, bankacılık işlemleri konusunda birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

iş bankası havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

iş bankası havale – eft – hesap işletim ücreti 2019

İş bankası üzerinden vadesiz hesap açmak isteyen birçok kişi, bankanın uygulamış olduğu işlem ücretlerini oldukça fazla merak etmektedir. Bu yazımız içerisinde iş bankasına ait tüm tahsis ücretleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar 

İş Bankası Havale Ücreti 2019

İş bankası kullanıcıları, havale işlemi yapmak istemeleri durumunda bankaya bir miktar ücret ödemek durumundadırlar. Şube üzerinden havale yapacak kişiler işlemi hesaptan hesaba yapacaklar ise 35, hesaptan isme işlem yapacaklar ise 45 TL ile 520 TL arasında bir ücret ödemek durumundadırlar. İnternet ve mobil şubeyi kullanan kişiler 2,20 TL, ATM ile havale yapacak kişiler 9 TL ücret ödemek durumundadır.

İş Bankası EFT Ücreti 2019

EFT ile para transferi yapacak kişiler, şube üzerinden hesaptan hesaba seçeneğini kullanırlar ise 55 TL, hesaptan isme seçeneğini kullanırlar ise 55 TL ile 525 TL arasında ücret ödemek durumundadırlar.  Aynı işlemi internet bankacılığı üzerinden 5,1 TL, mobil bankacılık üzerinden ise 6 TL’ye halledebilmek mümkün. ATM üzerinden EFT yapmak isteyen iş bankası müşterileri 12 TL ödemek durumundadırlar.

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti 2019

Her 6 ayda bir olmak üzere müşterilerinden hesap işletim ücreti alan İş Bankası, 2019 yılı tarifesini de belirlemiş durumda. 96 TL olan 6 aylık hesap işletim ücreti yıllık 192 TL’ye denk gelmektedir.

İş Bankası Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2019
2.6 (52%) 5 votes

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...