Anasayfa » Bankalar » İş Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

İş Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019

Sponsorlu Bağlantılar


Bireysel bankacılık işlemleri konusunda birçok kişinin kullanmakta olduğu Türkiye İş Bankası, bankacılık işlemlerine her banka gibi bazı limitlendirmeler getirmektedir.

iş bankası atm günlük para çekme limiti 2019

iş bankası atm günlük para çekme limiti 2019

Bireysel müşteriler, gün içerisinde ATM’ler üzerinden en fazla 1,500 TL kadar bir para çekebilmektedir. Günlük olarak verilen bu limit, her gece 00:00’da sıfırlanmaktadır. Bu tutarın kendileri için yeterli olmadığını düşünen kişiler;

Sponsorlu Bağlantılar 

Bazı durumlarda bankaların müşterileri için vermiş oldukları günlük para çekme tutarı yeterli gelmemektedir. Türkiye İş Bankası müşterileri, günlük ATM’ler üzerinden en fazla 1,500 TL çekebilmekte. Bu tutarın üzerinde bir ihtiyaç olması durumunda ekstre günlük olarak 1,000 TL kadar bir çekim hakkınız daha bulunmaktadır. Ekstre olarak tanımlanan bu tutarın çekilebilmesi için ATM’ye bir miktar komisyon ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti Artırma 2019

1,500 TL+1,000 TL tutarın kendileri için yeterli olmadığını düşünen kişiler bu limitin nasıl artırılabileceğini merak etmektedirler. Türkiye İş Bankası, herhangi bir şekilde müşterilerine tek seferlik de olsa para çekme limit artırma uygulamamaktadır. Yüksek tutarda para çekmek isteyen kişiler, banka şubelerine giderek herhangi bir ücret, komisyon ödemeden sınırsız miktarda para çekiminde bulunabilirsiniz.

İş Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti 2019
4 (80%) 1 vote

Sponsorlu Bağlantılar


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank çalışma saatleri 2019

Şekerbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış – Kapanış)

Sponsorlu Bağlantılar Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile 1953 yılında kurulan Şekerbank, ilk etapta sadece şeker ...