ING Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da ING Bank, müşterilerine telefon üzerinden kesintisiz destek sağlamaya devam ediyor. Telefon başında dakikalarca beklemeyin diye müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolunu sizin için 3 adımda paylaştık.

ing bank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

ing bank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020

260‘dan fazla şubesi 5000′den fazla çalışanı ile ülkemizin 8. büyük özel sektör bankası olan ING Bank, 0850 222 0 600 numarası üzerinden kredi kartı, banka kartı, kredi ve daha birçok bankacılık ile alakalı konuda direkt destek veriyor.

ING Bank Müşteri Temsilcisine 3 Adımda Direk Bağlanma

  • İlk olarak yukarıdaki ING Bank çağrı merkezi numarasını arayın.
  • Ardından ana menüye ulaşabilmek için sizden, sizi tanıyabilmek için istenen TC Kimlik numaranız, cep telefonunuz, kart numaranız gibi bilgilerinizi tuşlayın.
  • Bu bilgileri tuşladıktan sonra ana menüye geleceksiniz, burada ise sırasıyla “3” tuşuna ardından da “0” tuşuna basın.

Tuşların değişme ihtimaline karşın ana menüye ulaştıktan sonra şu yolu izleyin: ING Bank ürünleri ve kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum –> Müşteri Temsilcisiyle görüşmek istiyorum.

Bu yolu kullanarak da ING Bank müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanabilirsiniz. Tuşlar yazımızı güncellemeye çalışacağız!

 


 

Hakkında Alper ÖZDEMİR

Ekonomi ve finans uzmanlık alanım. Bu konularda danışmanlık hizmeti veriyorum ve 2 yıldır krediverenbanka sitesinde içerik editörlüğü yapmaktayım. Merak ettiğiniz konularda ilgili konuların altından yorum yaparak ulaşabilirsiniz. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

şekerbank havale - eft - hesap işletim ücreti 2019

Şekerbank Havale – EFT ve Hesap İşletim Ücreti 2020

Kurulduğu ilk yıllarda sadece şeker pancarı üreticilerine destek olmaya çalışan Şekerbank, zamanla büyüyerek tüm kurumsal ...